Ikona Święta Monika

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święta Monika

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętej Moniki. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Święta Monika

Wielu katolików kojarzy jej osobę z postacią Św. Augustyna, ponieważ była jego matką. Święta Monika była bardzo pobożną kobietą, całą swoją wiarę pokładała w Bogu,do niego także, składała swoje prośby i modlitwy, aby nawrócić swojego pierwszego syna. Święty Augustyn w czasach swojej młodości dał się wciągnąć w nauki sekty manicheistycznej. Drżąc o los swojego pierworodnego Święta Monika podróżowała za nim do Kartaginy, Mediolanu oraz Rzymu.W Mediolanie Augustyn poznał Świętego Ambrożego i pod wpływem jego nauk przyjął chrzest, matka dokonała swojej misji, niestety w drodze powrotnej do domu rodzinnego zachorowała na febrę i zmarła. Święty Augustyn aby uhonorować dzieło własnej matki, jej niezłomną postawę i głęboką wiarę zapisał w „Wyznaniach”. Święta Monika jest patronką kobiet chrześcijańskich, matek, wdów, kobiet, które zawiodły się na dzieciach, mężach.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święta Monika dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl