Język

Obrazki święte na drewnie

Obrazki Święte to symbole wiary katolickiej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wspaniałych produktów, które idealnie posłużą jako upominki religijne. Posiadamy piękne obrazki święte na drewnie z podstawką lub bez. Obrazki święte mogą być postawione na biurku, na szafce nocnej, na komodzie, czy też w każdym innym miejscu. Nasza oferta obejmuje obrazki świętych, które przedstawiają różne postacie np. Anioły, Świętą Rodzinę, Jana Pawła II, a także samego Jezusa Miłosiernego w pięknym i każdemu dobrze znanym obrazie - Jezu Ufam Tobie. Każdy z oferowanych produktów wykonany został z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejszy nawet detal i szczegół. Wszystkie elementy wykonano tak, by móc zaoferować klientom jakość idącą w parze z trwałością i niebywale efektownym wykonaniem. Zachęcamy już teraz do zwrócenia uwagi na naszą ofertę obrazków świętych.

Obrazek na drewnie

Drewno jest naturalnym, solidnym materiałem, wspaniale sprawdzającym się w przypadku tworzenia dzieł z wizerunkami Świętych. Obrazek na drewnie podkreśli elegancję i powagę postaci Świętej, wspaniale komponuje się z bogatym wachlarzem graficznym i stanowi piękny symbol religijny. Obrazek na drewnie to propozycja dla wszystkich wiernych, którzy cenią naturę i subtelne formy.

Obrazki Święta Rodzina

Święta Rodzina- Jezus Chrystus, Najświętsza Maria Panna i Św. Józef to wzór  postępowania rodziny chrześcijańskiej. To także wyraz prawdziwej miłości, zrozumienia, oddania. Obrazki Święta Rodzina będą wspaniałą pamiątką przypominającą o wartościach jakie powinny cechować każdą rodzinę głęboko wierzącą. Będą także pięknym podarunkiem dla nowożeńców, stanowiącym pewnego rodzaju drogowskaz prowadzący do życia z Panem Bogiem i przekazywania tej wiary własnym dzieciom.  Obrazki Święta Rodzina wykonane zostały na wysokiej jakości materiale, każdy z nich charakteryzuje się wspaniałą grafiką i głęboko nasyconymi kolorami.

Obrazki Matka Boża

Obrazki przedstawiające wizerunek Matki Bożej są jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych symboli chrześcijańskich. Najświętsza Maryja Panna jest naszą orędowniczką, wsparciem, to właśnie do niej kierujemy modlitwy o wstawiennictwo do Pana Boga. W naszej ofercie znajduje się wiele obrazków Matki Bożej odwołujących się do różnych wizerunków Najświętszej Panienki. np. Obrazek Matka Boża Nieustającej Pomocy, Matka Boża Częstochowska, Matka Boże Dobrej Rady i Mądrości, Matka Boża Niepokalana, Matka Boża Fatimska, Matka Boża Ostrobramska i wiele wiele innych.

Obrazki Jan Paweł II

Obrazki przedstawiające wizerunek Świętego Jana Pawła II- Papieża Polaka. Zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją i troską o każdy, nawet najmniejszy detal. Osoba Jana Pawła II znana jest katolikom na całym świecie. Był Papieżem wszystkich, łączył nie tylko chrześcijan, ale ludzi wszystkich wiar, dawał rady jak dobrze postępować, miłować bliźnich i czym kierować się w życiu. Śmiało można stwierdzić, że nieodwracalnie zmienił oblicze Kościoła i Stolicy Apostolskiej- był pierwszym Papieżem, który wychodził do wiernych, poprzez swoje liczne pielgrzymki dawał świadectwo wiary i nauczał tak jak Jezus nakazał swoim apostołom. Tworząc poszczególne obrazki z Janem Pawłem II chcieliśmy, aby każdy z wierzących przypominał sobie o jego naukach i miłosierdziu.

Obrazki Świętych i Błogosławionych

Obrazki przedstawiające wizerunki Świętych i Błogosławionych wykonane na solidnym drewnie, cechują się wspaniałym wachlarzem kolorystycznym. Każdy ze Świętych i Błogosławionych jest ważną postacią, która staje się naszym bliskim patronem czy to z powodu kwestii powiązanych z imieniem, podobieństwem postępowania, czy inspiracją do czynienia dobrych uczynków. W ofercie dostępnych jest wiele obrazków przedstawiających Świętych i Błogosławionych. Np. Obrazki z Janem Pawłem II, Święty Andrzej Bobola, Święty Józef, Święta Teresa itp.

 

 

 

 

 

Obrazki święte na drewnie

Obrazek religijny Święty Józef Obrazek religijny Święty Józef
Cena: 6,00 zł (netto: 4,88 zł )
Obrazek religijny Święta Rodzina Obrazek religijny Święta Rodzina
Cena: 6,00 zł (netto: 4,88 zł )
Anioł Stróż - obrazek na Chrzciny Anioł Stróż - obrazek na Chrzciny
Cena: 5,60 zł (netto: 4,55 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl