Język

Boże Ciało

Niewątpliwie jedno z największych, najwznioślejszych i radosnych uroczystości Kościoła Katolickiego. Cztery ołtarze witają Pana i niosą przesłanie dla zgromadzonych. Przyozdobione okna, dzieci w bieli sypiące kwiaty i setki ludzi kroczących za Przenajświętszym Sakramentem otwarcie świadczą o uwielbieniu i przynależności do Jezusa.

Sklep kubaradewocjonalia.pl proponuje wyjątkową oprawę Bożego Ciała. W naszej ofercie znajdują się oryginalne banery – idealne do przyozdobienia ołtarzy, a także elewacji domów. Odporne na warunki atmosferyczne utrzymują swoją formę, dzięki czemu przyozdobione nimi miejsce jest niezmiennie doskonałe. Różnorodna tematyka umożliwia stworzenie indywidualnej treści każdego z miejsc, na którym zawisną. Wiernym proponujemy natomiast szereg emblematów eucharystycznych na Boże Ciało, które staną się odpowiednią ozdobą drzwi i okien, także z okazji innych świąt czy wizyt pielgrzymkowych.

 

Emblematy Boże Ciało

Tradycja uroczystych procesji Bożego Ciała sięga 1246 roku. W ten dzień czcimy sakrament Eucharystii. Zgodnie z życzeniem samego Chrystusa, który objawił się św. Juliannie z Cornillon, Boże Ciało przypada zawsze w pierwszy czwartek po niedzieli poświęconej Świętej Trójcy. Choć oprawa Bożego Ciała to przede wszystkim procesja, ołtarze i płatki kwiatów na ulicach – symbolika tej uroczystości może towarzyszyć wiernym również w domu lub salach spotkań grup parafialnych. Nasza oferta obejmuje emblematy nawiązujące swym przekazem do uroczystości Bożego Ciała. Zarówno do ustawienia na stoliku czy półce lub w formie plakatu na ścianę. Oferujemy szeroki wybór emblematów Bożego Ciała, w atrakcyjnej szacie graficznej i w konkurencyjnie niskich cenach.

 

Emblematy religijne

Emblematy religijne dostępne na naszej stronie charakteryzują się bogatą grafiką, mnogością symboli i odwołań skierowanych do Sakramentu Eucharystii. Sakrament Eucharystii został ustanowiony podczas Ostatniej Wieczerzy przez Jezusa Chrystusa, od tego czasu jest to istotą każdej Mszy Świętej, przypomina nam o męce i cierpieniu jakie musiał przeżyć Syn Boży aby nas zbawić. Przemienienie Hostii (chleba) w ciało i wina w krew stanowi także o miłości i obietnicy zmartwychwstania. Emblematy religijne dostępne w naszej ofercie są bardzo różnorodne, dzięki temu można wybrać taki, który idealnie dopasuje się do zamierzonej wizji dekoracji nabożeństwa. Na stronie każdego z produktów udostępniamy Państwu wymiary, jakie cechuje dany emblemat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 Baner Dary Ducha Świętego 50x130 cm Baner Dary Ducha Świętego 50x130 cm
Cena: 71,00 zł (netto: 57,72 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl