Srebrne obrazki święte

Obrazki święte wykonane na drewnie powleczonym laminowany srebrem -  próba 925. Mogą stanowić idealną pamiątkę z okazji chrztu świętego, I Komunii Świętej lub Zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Wśród dostępnych  pozycji obrazków świętych znajdziemy piękne produkty w kształcie serduszka z aniołem stróżem, obrazki święte z wizerunkiem świętej rodziny lub modlącego się dziecka z aniołkiem. Wszystkie z prezentowanych obrazów religijnych wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o wszelkie detale i szczegóły. Wybór naszych produktów jest niezwykle bogaty i jesteśmy przekonani o tym, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Pamiątka Chrztu Świętego Grawer

Grawer na upominkach z okazji Chrztu Świętego ma niesamowitą wartość- po latach, które upłyną po tej wyjątkowej chwili słowa umieszczone na podarunku pozostaną i będą stanowić pewnego rodzaju drogowskaz pomagający ochrzczonemu postępować zgodnie z zasadami wiary.Na pamiątkę Chrztu Świętego grawerunek może zamykać się już w kilku symbolicznych literach. Lub kilku słowach, zdaniach albo wersach.

Pamiątka Chrztu Świętego

Pamiątka Chrztu Świętego ma szczególne znaczenie. Jej symboliczna i sentymentalna wartość towarzyszy całemu dzieciństwu a potem dorosłemu życiu. Pamiątki Chrztu to ikony, obrazy, obrazki lub figurki nawiązujące do znaczenia sakramentu. Popularnością wśród rodziców, chrzestnych i innych bliskich dziecka, cieszą zarówno pamiątki chrztu wydrukowane na kredowym papierze jak i owalne, wycinane laserem wizerunki modlących się dzieci. Równie często wybierane są piękne obrazy ze srebra, osadzone w szklanych ramkach, np. w kształcie serca.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ręcznie robiona

Większość Pamiątek Pierwszej Komunii Świętej jest wykonywanych ręcznie przez sztab profesjonalnych artystów. Każdy z upominków stanowi wyjątkową pamiątkę, która podkreśli wyjątkową chwilę i Sakrament.                             

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl