Banery religijne

W naszych zbiorach znajdą Państwo banery sakralne na cały rok liturgiczny, np. na: Rok Duszpasterski 2019/2020 W mocy Bożego Ducha, Okres Bożego Narodzenia, Okres Wielkanocy, Boże Ciało, Różaniec, Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, Zesłanie Ducha Świętego, Święto Miłosierdzia Bożego oraz Trójcy Świętej, a także Niedzielę Świętej Rodziny. Poza tym wśród naszych propozycji religijnych banerów służący jako forma dekoracji świątyni pojawiają się również takie kategorie jak: Jezus Chrystus, Matka Boża, Święty Jan Paweł II, Święci i Błogosławieni czy Papież Franciszek. Wyjątkowe wzornictwo i solidne wykonanie. Nasze dekoracje do kościołów drukowane są na wysokiej jakości, bardzo trwałym materiale banerowym. Dzięki niemu, jak i zastosowanej technologii druku są one odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz świątyni. Zastosowany druk zapewnia ponadto intensywne barwy oraz wyraźne obrazy i teksty bez względu na wybrany format. Poza tym każda z dostępnych w naszym sklepie dekoracji może zostać wykończona według indywidualnych potrzeb klienta.

Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego

W 2020 r. będzie miała miejsce długo wyczekiwana przez wszystkich uroczystość – Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prymas Polski dla wszystkich Polaków był wyjątkowa postacią, która pobudzała społeczeństwo do walki o wolność I nieustępującą wiarę. Z okazji Beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego przygotowaliśmy wyjątkowe banery z wizerunkiem Prymasa Tysiąclecia, które podkreślą tą uroczystość.

100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

 W związku 100 rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II rok 2020r. zyskał miano roku Jana Pawła II. Ten niezwykły rok możemy wykorzystać jako okazję do refleksji, podziękowania za wyjątkowy dar od Boga w postaci życia oraz posługi Świętego Jana Pawła II. 100 rocznica urodzin Papieża Polaka przypada na 18 maja. Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia przygotowaliśmy  banery z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II, które podkreślą tą uroczystość oraz cały rok Świętego Jana Pawła II.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl