Język

Małżeństwo

Sakrament Małżeństwa łączy dwie kochające się osoby na całe życie. Jest momentem, w którym kobieta i mężczyzna w świetle kościoła stają się jednością, uświęconą, pełną i doskonałą, stworzoną do szczególnego udziału w miłości Jezusa i Kościoła. To wydarzenie, które jest nie tylko podniosłą chwilą, ale dziełem zmieniającym cały dotychczasowy świat. Przyjęcie błogosławieństwa i wypowiedzenie przysięgi małżeńskiej jest podniosłe i niebywale radosne, stąd też odbywa się ono w otoczeniu rodziny, bliskich i znajomych.
Serdeczności kierowane w stronę nowożeńców płyną przez cały dzień zaślubin. Warto jednak, by oprócz prezentów, jakie otrzymają mogli zachować szczególną atmosferę szczerych życzeń w postaci pamiątki Sakramentu Małżeństwa. Zazwyczaj goście zaproszeni na uroczystość sięgają po kartki z życzeniami dla nowożeńców, jednak wspaniałym pomysłem będzie także Pamiątka Zawarcia Sakramentu Małżeństwa z możliwością jest spersonalizowania.
Sklep kubaradewocjonalia.pl proponuje eleganckie i tematyczne pamiątki ślubu, które zostały wykonane z najwyższą starannością o szczegóły. W ofercie znajduje się wykonana na drewnie dwustronna pamiątka zawarcia sakramentu małżeństwa oraz przepiękne pamiątki ślubu wykonane na papierze kredowym. Zapraszamy do współpracy parafie oraz wspólnoty.

Pamiątka na ślub, Pamiątka ślubna

W ofercie pamiątek związanych z sakramentem małżeństwa znajdują się zarówno te, które nowożeńcy mogą otrzymać od kapłana jak i od zaproszonych gości. Jeśli chodzi o pierwsze z wymienionych – wręczanie ślubnych pamiątek przez kapłana udzielającego sakramentu małżeństwa jest praktykowane w coraz większej liczbie parafii. Ten niewielki upominek to dla państwa młodych miła niespodzianka o symbolicznym znaczeniu. Oferujemy ślubne pamiątki w formie obrazków w różnych formatach, pakowanych po 10 sztuk. Przedstawiać mogą np. Świętą Rodzinę lub wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Na odwrocie widnieje treść błogosławieństwa i modlitwa, z miejscem na wypełnienie tekstu danymi małżonków i podpis kapłana.

Bliscy nowożeńców mogą wybierać wśród ozdobnych szkatułek, gdzie znajduje się kartka z życzeniami oraz koperta na ślubny prezent. Pamiątką na ślub może być również wykonana ręcznie ikona anioła w sukni w lilie. Symbolika tej delikatnej, utrzymanej w kolorach bieli i złota postaci wyraża życzenia jasnej, pełnej harmonii i radości, nowej drogi życia.

Pamiątka na rocznicę ślubu

Bez względu na to, którą rocznicę ślubu obchodzą Państwa rodzice, dziadkowie czy przyjaciele, jest to szczególny dzień i święto ich miłości. Idealnym prezentem-pamiątką na rocznicę ślubu jest ręcznie wykonana ikona. Oferujemy szeroki wybór wizerunków Świętych i Błogosławionych, wśród których z pewnością znajduje się postać bliska Jubilatom. Np. św. Antoni lub św. Jan Paweł II. A może rocznica ślubu wypada w okolicy dnia wspominania któregoś ze świętych w Kościele? Np. jeśli Jubilaci brali ślub w pierwszych dniach lutego – idealną pamiątką na rocznicę ślubu będzie ikona św. Agaty.

 

 

Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt. Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt.
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
( 1 szt. = 1,60 zł )
paczka
zobacz
Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt. Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt.
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
( 1 szt. = 1,60 zł )
paczka
zobacz
Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt. Pamiątka Sakramentu Małżeństwa - 25 szt.
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
( 1 szt. = 1,60 zł )
paczka
zobacz
Pamiątka Ślubu Pamiątka Ślubu
Cena: 24,00 zł (netto: 22,86 zł )
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl