Koszulki religijne

Wyjątkowa oferta koszulek religijnych z wysokiej jakości bawełny.  Koszulki religijne charakteryzują się wyrazistą grafiką, która wspaniale podkreśla nasze przekonania religijne. Nadruk znajdujący się na koszulkach religijnych wykonany został za pomocą specjalistycznej techniki polimerowego termotransferu, która wpływa na trwałość i nietoksyczność.  Produkt idealny dla osób dumnych ze swoich przekonań religijnych. Lekka, przewiewna struktura bardzo dobrze sprawdzi się podczas ruchu, wysiłku np. pielgrzymki. Koszulki religijne z różnymi motywami religijnymi np. Medal Św. Benedykta, chrześcijański symbol ryby, cytaty religijne itp.

Koszulki chrześcijańskie

Koszulki chrześcijańskie dostępne w wielu rozmiarach, idealne zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Każdy z produktów wykonany z wysokiej jakości materiału. Koszulki chrześcijańskie z subtelnym motywem religijnym będą wspaniałym upominkiem dla najbliższych, mogą również pełnić swoisty akcent podkreślający jedność podczas np. pielgrzymki albo spotkań organizowanych przez parafie. Koszulki chrześcijańskie charakteryzują się wyrazistą grafiką całkowicie nietoksyczną i trwałą.

Kardynał Stefan Wyszyński - Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Kardynał Wyszyński- urodził się 3 września 1901r. w Zuzeli. Po napisaniu matury we Włocławku wstąpił do seminarium duchownego, w późniejszych latach studiował na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie uzyskując tytuł doktora. Został Prymasem w czasach, gdy Państwo usilnie walczyło z Kościołem, w latach 1953-1956 był internowany. W tym momencie powstała idea Wielkiej Nowenny, która miała przygotować katolików na 100 lecie Chrztu Polski. W tym czasie zorganizowana została również pielgrzymka obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, Kardynał Wyszyński podróżował za Cudownym Obrazem, odprawiał Msze Święte i wygłosił wiele kazań. Przez cały okres pontyfikatu był przewodniczącym Episkopatu Polski, czynnie brał udział w przygotowaniach do Soboru Watykańskiego.

Święty Jan Paweł II - 100 lecie urodzin Jana Pawła II

Był jednym z najbardziej wpływowych przywódców XX wieku. Jego wybór na Stolicę Piotrową miał szczególny wpływ na wydarzenia w Europie Wschodniej i w Azji w latach 80. i 90. XX wieku. Przyczynił się do poprawienia relacji Kościoła katolickiego z judaizmem, islamem, z Kościołem prawosławnym oraz ze Wspólnotą Anglikańską. W trakcie pontyfikatu Jan Paweł II odwiedził 129 krajów oraz wyniósł na ołtarze więcej osób niż wszyscy jego poprzednicy w okresie poprzednich pięciu wieków. Zmarł 2 kwietnia 2005 r. W ceremonii pogrzebowej uczestniczyły delegacje z ponad 150 państw, a w Polsce ogłoszona została sześciodniowa żałoba narodowa. 1 maja 2011 r. Jan Paweł II został beatyfikowany, a 27 kwietnia 2014 r. ogłoszony świętym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl