Anioły drewniane

Urocze, starannie wykończone i świetnie nadające się na prezent dla najmłodszych, na najróżniejsze okazje. Aniołki w wersji odpowiedniej dla chłopców i dla dziewczynek produkowane są na podstawie z deseczki o grubości 3mm. Posiadają miejsce na naniesienie jednego z imion, złotej myśli lub modlitwy z listy prezentowanej na naszej stronie. Proponujemy również aniołki z niezapisanymi tabliczkami.
W sprzedaży znajdują się różne wzory – zadbaliśmy o to, aby twarz każdego aniołka była uśmiechnięta i wywoływała pozytywne uczucia. Dodatkowym atutem są również pastelowe kolory oraz złocenia, dzięki którym zawieszka pięknie połyskuje w świetle.
Ponadto, w tej kategorii znajdą Państwo też korkowe podkładki z aniołkami, z prawą stroną zabezpieczoną lakierem z filtrem UV. Pakowane są po dziesięć sztuk, a spośród wielu dostępnych wzorów na pewno wybiorą Państwo ten najodpowiedniejszy dla siebie.

Anioł Stróż z imieniem dziecka

Anioł Stróż z imieniem dziecka to uroczy upominek z okazji urodzin, chrztu, świąt Bożego Narodzenia czy po prostu przyjacielskiej wizyty. Drewniane, ręcznie wykonane aniołki trzymają w rękach tabliczkę, na której jest miejsce na imię małego właściciela. Anioł Stróż z imieniem dziecka może być różnej wielkości, mniejszy lub większy. Anioł stróż z imieniem dziecka to też wizerunki opiekuńczej istoty w różnych kolorach - tradycyjnie przypisywanych prezentom dla chłopców i dziewczynek.

Anioł Stróż dla dziecka 

Do najczęściej wybieranych postaci Anioła Stróża dla dzieci należą te, które same przedstawione zostały jako urocze cherubinki. Lub jako dorosła postać, którą jednak ukazano wraz ze swymi małymi podopiecznymi. Czuwającego gdy przechodzą przez kładkę, jeżdżą na łyżwach, bawią się z kaczuszkami, modlą, etc. Przyjazne, żywe kolory i ciepły blask bijący od postaci Anioła Stróża dla dzieci, wzbudzają w maluchach zaciekawienie i zachwyt. A także zaangażowanie w poznawanie znaczenia tej postaci w swym życiu.

Anioł Stróż

Wizerunek Anioła Stróża to idealny prezent zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Postać istoty opiekuńczej to symbol, który jednoznacznie kojarzy się każdemu z poczuciem bezpieczeństwa. Zarówno wówczas gdy ukazany jest jako uroczy anioł-dzieciątko czy pełen powagi anioł-dorosły. Bez względu na okazję, rodzaj relacji łączącej nas z obdarowaną osobą – podarunek w postaci Anioła Stróża, to forma sympatii oraz troski o wewnętrzną harmonię. W ofercie znajdą Państwo Anioły różnej wielkości i wykonane z rozmaitych, lecz najwyższej jakości tworzyw – począwszy od drewna, poprzez żywicę, aż po srebro.

Anioł Stróż na Chrzest

Anioł Stróż na Chrzest to symboliczny wyraz troski o życie duchowe i bezpieczeństwo dziecka. Bez względu na to, czy wybierzemy ikonę, obraz, obrazek czy figurkę. Postać Opiekuna maleńkiego katolika może mieć rysy istoty dostojnej i walecznej. Lub przyjaznej postaci o baśniowym charakterze. Wizerunkowi Anioła Stróża na ofiarowanemu na Chrzest, towarzyszyć może symbol Ducha Świętego, bawiące się dzieci, dziecięca kołderka, świecąca się latarenka i wiele innych. Anioł Stróż na chrzest może też być opatrzony imieniem nowego członka Kościoła i tekstem modlitwy.

Pamiątka Chrztu Świętego

Pamiątka Chrztu Świętego ma szczególne znaczenie. Jej symboliczna i sentymentalna wartość towarzyszy całemu dzieciństwu a potem dorosłemu życiu. Pamiątki Chrztu to ikony, obrazy, obrazki lub figurki nawiązujące do znaczenia sakramentu. Popularnością wśród rodziców, chrzestnych i innych bliskich dziecka, cieszą zarówno pamiątki chrztu wydrukowane na kredowym papierze jak i owalne, wycinane laserem wizerunki modlących się dzieci. Równie często wybierane są piękne obrazy ze srebra, osadzone w szklanych ramkach, np. w kształcie serca.

 

Aniołek dla chłopczyka Aniołek dla chłopczyka
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołek dla dziewczynki Aniołek dla dziewczynki
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołek ze złotymi myślami - duży Aniołek ze złotymi myślami - duży
Cena: 9,30 zł (netto: 7,56 zł )
Aniołek ze złotymi myślami - mały Aniołek ze złotymi myślami - mały
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne dla chłopca Aniołki imienne dla chłopca
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne dla dziewczynki Aniołki imienne dla dziewczynki
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne- Krakowianka Aniołki imienne- Krakowianka
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne-Góral Aniołki imienne-Góral
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne-Góralka Aniołki imienne-Góralka
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
Aniołki imienne-Krakowiak Aniołki imienne-Krakowiak
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl