do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.kubaradewocjonalia.pl prowadzony jest przez firmę Drukarnia "Garmond" Krzysztof Kubara wpisaną przez Prezydenta Miasta Częstochowy do rejestru działalności gospodarczych. Nr NIP 573-020-36-69, nr Regon 150007572, z siedzibą w Częstochowie przy ul. Św. Jadwigi 141

 Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy kubaradewocjonalia.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internetowej.

 2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.kubaradewocjonalia.plZaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, z informacją, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się: w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

5. Minimalna wartość zamówienia w sklepie www.kubaradewocjonalia.pl. wynosi 50 zł brutto.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument zakupu. Faktura VAT wystawiana jest w chwili zaznaczenia przez Kupującego opcji FAKTURA VAT, oraz gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki a także gdy podany został prawidłowy numer NIP.

9. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta e-mailem pod adresem biuro@garmond.net lub telefonicznie 34 324 30 99.

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości.

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: 

- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier

- przelewem bankowym na konto sklepu.

- odbiór osobisty.

- za pomocą serwisu PayU

-  za pomocą serwisu PayPal

12. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem na konto firmy. 

13. Koszt przesyłek zagranicznych, do krajów Uni Europejskiej wynosi 160 zł, wysyłka do Państw nie należących do Unii Europejskiej ustalana jest indywidualnie z klientem.

14. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, płyty DVD, kasety MC muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu (paragon, faktura). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 15 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu z potrąceniem kosztów przelewu.

W przypadku zwrotu towaru - od ceny towaru odejmowane są rzeczywiste koszty dostawy zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej (zależnie od wybrania w formularzu zamówienia) według specyfikacji wagowej paczki nadanej do kupującego.

15. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

16. Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien NIEZWŁOCZNIE sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Następnie proszę skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Dostarczenie (zwrot) niezgodnej z opisem przesyłki powinno nastąpić w ciągu maksymalnie 14 dni od daty sprzedaży (wysyłki). Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.

Do odsyłanego towaru należy dołączyć dokument potwierdzający zakup (paragon, faktura). Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanów magazynowych), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Tylko towar uszkodzony podczas transportu ulega wymianie na nowy.

Produkty pakowane są gabarytowo tylko do 200 cm długości
Powyżej 200 cm długości produkty zwijane są do wymaganej minimalnej wielkości przesyłek od dostawcy przesyłek, co może powodować drobne zagniecenia i zawinięcia, co nie podlega zwrotowi bądź reklamacji.

W przypadku zwrotu towaru - od ceny towaru odejmowane są rzeczywiste koszty dostawy zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej (zależnie od wybrania w formularzu zamówienia) według specyfikacji wagowej paczki nadanej do kupującego.

Sklep nie ponosi żadnych kosztów związanych z dostawą reklamowanych produktów z winy kupującego. 

17. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a  firmą: Drukarnia "Garmond" Krzysztof  Kubara ul. Św Jadwigi 141, 42-200 Częstochowa, NIP 573 020 36 69.

18. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

19. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest 

sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o skorzystanie z formularza 

kontaktowego lub kontakt telefoniczny 34 324 30 99 codziennie w godzinach 7:00 - 16:00.

20. Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane przez Kupującego są przetwarzane przez sklep internetowy działający pod adresem www.kubaradewocjonalia.pl, prowadzony przez firmę Drukarnia "Garmond" Krzysztof Kubara, wpisaną przez Prezydenta Miasta Częstochowy do rejestru działalności gospodarczych, NIP 573-020-36-69, Regon 150007572, z siedzibą w Częstochowie przy ul. Św. Jadwigi 141.

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy.
Jeśli kupujący wyrazi na to zgodę, dane są przetwarzane również w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.kubaradewocjonalia.pl.
Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl