Obrazki komunijne w ramce

Przyjęcie sakramentu I Komunii Świętej, wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem dla każdego dziecka. Jedną z rzeczy, które stanowią najważniejszą pamiątkę sakramentu Pierwszej Komunii Świętej są obrazki komunijne w ramce. Umieszczone są na nich najważniejsze informację: imię i nazwisko dziecka przystępującego do sakramentu, data przyjęcia pierwszej komunii świętej, miejsce uroczystości, podpis księdza udzielającego sakramentu i pieczątka parafii. W naszej ofercie posiadamy różnorodne obrazki komunijne w ramce. Przedstawiające Jezusa Chrystusa z Hostią, Jezusa Dobrego Pasterza, sceny biblijne Ostatnia Wieczerza, obraz religijny Serce Jezusa, Jezu Ufam Tobie obraz i wiele innych. Obrazek komunijny oprawiony jest w elegancką i stylową ramkę, którą można powiesić nad łóżkiem w pokoju dziecka. Do wyboru jest wiele kilka rodzajów ram. Ramy ozdobne z ornamentem, ramy drewniane w kolorze złotym, białym i brązowym. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie idealne propozycje na I Komunię Świętą. Dodatkowo w ofercie posiadamy usługę personalizacji.

  • personalizacja (wydrukowanie: imienia, nazwiska, daty, nazwy parafii, pieczątkę i podpis na każdym obrazku)

Obrazek komunijny pamiątka

Wystarczy jedno spojrzenie na pamiątkowy obrazek komunijny, by w sercu znów zagościły emocje towarzyszące pierwszej Eucharystii. Ten wiosenny dzień przystąpienia do Stołu Pańskiego w życiu każdego dziecka stanowi duchowy przełom. Obrazek komunijny to pamiątka, która przypomina o tym każdego dnia. O poranku i po powrocie ze szkoły, podczas odrabiania lekcji i układania się do snu. A postacie świętych, które przedstawia - stają się często szczególnymi powiernikami problemów, nadziei i radości. Najpierw tych dziecięcych, a potem tych doświadczanych w dorosłym życiu.

Obrazki komunijne z wypisem

Nasza oferta obejmuje również obrazki komunijne z wypisem. Dzięki temu możliwe jest złożenie zamówienie na wybrany obrazek (bez ram lub w jednym z pięciu rodzajów ramek) wraz z imieniem i nazwiskiem, datą, nazwą parafii, pieczątką i podpisem. Obrazki komunijne z wypisem to szeroki wybór wzorów nawiązujących do sakramentu Eucharystii oraz oszczędność wysiłku i czasu włożonego w staranne ich wypełnianie. Nasze obrazki komunijne z wypisem to gwarancja najwyższej jakości i estetyki.

Obrazki komunijne do druku 

W naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym oferujemy szeroki wybór obrazków komunijnych do druku. Wśród wzorów obrazków komunijnych do druku są wizerunki postaci i symboli nawiązujących do sakramentu Eucharystii. Wśród wizerunków na obrazkach komunijnych do druku znajdują się m.in.: Jezus Dobry Pasterz, Jezus Miłosierny, Matka Boska Częstochowska, Święta Rodzina, święty Jan Paweł II i św. Stanisław Kostka.

Obrazki komunijne Częstochowa

Obrazki komunijne z Częstochowy, duchowej stolicy Polski, mają szczególny charakter. To pamiątka z miasta, do którego pielgrzymuje niezliczona liczba wiernych z całego świata. Bliskość klasztoru na Jasnej Górze wraz z obrazem MB Częstochowskiej, zobowiązuje nas do jak najwyższej jakości materiałów i wykonania zarówno obrazków komunijnych jak i wszystkich oferowanych produktów. Częstochowskie obrazki komunijne to zarówno wizerunki Pani Jasnogórskiej, jak i innych postaci świętych oraz eucharystycznych symboli.

  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl