Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Jezus Chrystus

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Jezus Chrystus
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 19,50 zł 19.50
Cena netto: 15,85 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Jezus Chrystus

Na obrazku komunijnym znajduje się wizerunek Jezusa Chrystusa. Nasze życie będzie pełne i prawdziwe tylko wtedy gdy zawierzymy Bogu. Jezus Chrystus jest Jego źródłem i drogą, która prowadzi do celu. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie obrazka w ramce z pełną personalizacją stanowi wyjątkowe podkreślenie i zaakcentowanie tego wyjątkowego wydarzenia w życiu każdego chrześcijanina. Każdy obrazek charakteryzuje się piękną grafiką i złoceniem.

Do wyboru - cztery ramki z szybkami.

Obrazki komunijne dostępne w formacie 20/25 cm.

Personalizacja jest dodatkowo płatna + 2 zł/szt.

Obrazki komunijne

Przyjęcie Sakramentu I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Najczęściej wybieraną formą Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej stanowią obrazki komunijne. Umieszczone są na nich najważniejsze informację: imię i nazwisko dziecka przystępującego do sakramentu, data przyjęcia pierwszej komunii świętej, miejsce uroczystości, podpis księdza udzielającego sakramentu i pieczątka parafii. W naszej ofercie posiadamy obrazki komunijne charakteryzujące się różnorodną grafiką. W ofercie znajdą Państwo produkty przedstawiające Jezusa Chrystusa z Hostią, Jezusa Dobrego Pasterza, Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa, Jezu Ufam Tobie oraz sceny biblijne m.in Ostatnia Wieczerza. Obrazki komunijne w ramce z pełną personalizacją wręczane są podczas nabożeństwa Pierwszej  Komunii Świętej. Różnorodne wzory i formy wykończenia sprawiają, że z łatwością można wybrać produkt, który idealnie podkreśli uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Format: 20/25 cm

Gotowy produkt składa się z:

- obrazka komunijnego

- pełnej personalizacji ( wydrukowanie: imienia, nazwiska, daty, nazwy parafii, pieczątki oraz podpisu na każdym obrazku)

- wybranej ramki z szybką

- folii ochronnej

*personalizacja wszystkie informację, które mają być zamieszczone na obrazku proszę przesłać na e-maila: sklep@kubaradewocjonalia.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl