Zwroty i reklamacje

Zwrot produktów:

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy i zwrotu zakupionego towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo to przysługuje w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru i dotyczy wyłącznie osób fizycznych nie związanych działalnością gospodarczą.

Przedmiot zwrotu powinien charakteryzować się niezmienionym stanem. Towar powinien zawierać wszystkie elementy będące częścią produktu. Nie może nosić śladów użytkowania. Powinien być w oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie możliwość nieprzyjęcia towaru w przypadku nie zastosowania się do powyższych warunków. Gdy towar nie zostanie przyjęty, klient zostanie o tym poinformowany. W takim przypadku koszt wysyłki pokrywa klient.

 • produkty spersonalizowane np. grawer oraz wykonywane na zamówienie klienta nie podlegają zwrotom

 • w przypadku zamówienia z darmową wysyłką, całkowita kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty wysyłki tj. 15 zł

 • kwota zwrotu obejmuje cenę zakupionego towaru bez kosztów przesyłki

 • w przypadku skorzystania z kuponu rabatowego Sprzedający zwraca Klientowi właściwą kwotę jaką kupujący zapłacił za towar np. Jeśli ikona o wartości 100 zł została zakupiona z użyciem kuponu 10% to właściwa kwota zamówienia a tym samym zwrot wyniesie 90 zł.

 

Jeśli chcesz dokonać zwrotu:

 • napisz do nas na adres e-mail: sklep@kubaradewocjonalia.pl, w tytule wiadomości wpisz: ZWROT oraz numer zamówienia lub imię i nazwisko,

 • odpowiemy na twoją wiadomość oraz prześlemy list przewozowy do wydrukowania i wręczenia kurierowi, który odbierze od Państwa zwracany produkt,

 • wypełnij formularz zwrotu dołączony do produktu,

 • wypełniony formularz zwrotu oraz oryginał dokumentu zakupu (paragon lub faktura) dołącz do zapakowanego produktu.

 

Zwrot pieniędzy dokonywany jest w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego produktu oraz dodatkowych dokumentów wspomnianych powyżej. Nie odpowiadamy za błędne dane oraz niekompletność dokumentów.

Sklep nie przyjmuje zwrotów pobraniowych. Należna kwota zostaje przesłana do klienta po akceptacji zwrotu na podane w formularzu zwrotu konto bankowe. Nie odpowiadamy za błędne dane konta bankowego.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: sklep@kubaradewocjonalia.pl 

Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z procesem zwrotu.

 

Reklamacje

Jeśli zakupiony towar jest niezgodny z przedmiotem zamówienia albo posiada wady fabryczne masz prawo do reklamacji.

Gdy chcesz dokonać reklamacji:

 • skontaktuj się z nami drogą mailową: sklep@kubaradewocjonalia.pl , w tytule wiadomości wpisz: REKLAMACJA oraz numer zamówienia lub imię i nazwisko,

 • odpowiemy na twoją wiadomość oraz prześlemy list przewozowy do wydrukowania i wręczenia kurierowi, który odbierze od Państwa przedmiot reklamacji,

 • wypełnij formularz reklamacji dołączony do produktu,

 • wypełniony formularz reklamacji oraz oryginał dokumentu zakupu (paragon lub faktura) dołącz do zapakowanego produktu.

 • W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy cię mailowo albo telefonicznie o decyzji w związku z reklamacją. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona w sposób pozytywny w ciągu 7 dni od wysłania decyzji zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: wysłanie nowego produktu, naprawę wadliwego produktu albo zwrot należnych pieniędzy. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona w sposób negatywny, odeślemy zareklamowany produkt na koszt klienta.

 

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: sklep@kubaradewocjonalia.pl  Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości związane z procesem reklamacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl