Ikona Święta Helena

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święta Helena

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętej Heleny. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Święta Helena

Została żoną cesarza Konstancjusza I Chlorusa, który porzucił ją dla innej o bardziej szlachetnym pochodzeniu. Święta Helena żyła samotnie wraz z synem, który w późniejszym czasie został cesarzem. Gdy miała 64 lata została ochrzczona, często odwiedzała Ziemię Świętą, w której też utworzyła Bazyliki tj. Narodzenia Pańskiego w Betlejem, Świętego Krzyża i Zmartwychwstania na Golgocie, oraz Wniebowstąpienia Pańskiego na Górze Oliwnej. Podczas swoich pielgrzymek odkryła w Kalwarii trzy krzyże, z których jeden był krzyżem na którym dokonał żywota sam Jezus Chrystus, tam też powstała Bazylika Grobu Pańskiego. Święta Helena znalazła także gwoździe, którymi przybito Syna Bożego. Ponadto Święta Helena znana była ze swojej hojnej ręki, dobroci dla ubogich, a także zapewniała wsparcie oraz opiekę wdowom, niewolnikom, jeńcom, sierotom. Święta Helena bardzo często wzywana jest do pomocy w problemach małżeńskich.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święta Helena dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl