Ikona Święta Małgorzata

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święta Małgorzata

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętej Małgorzaty. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Święta Małgorzata

Święta Małgorzata Antiocheńska na ikonie przedstawiona jest jako młoda kobieta w koronie, depczącą smoka. Według licznych źródeł była to piękna i bogata kobieta, która postanowiła poświęcić całe swoje życie dla Jezusa Chrystusa. Gdy odrzuciła zaloty pewnego namiestnika rzymskiego, skazał ją na liczne tortury. Po wielkich mękach w więzieniu ukazał jej się szatan pod postacią smoka, którego skutecznie przepędziła znakiem Krzyża. Dlatego też na ikonie widnieje postać niszczonego przez męczennicę smoka (szatana). Święta Małgorzata odważnie trwała przy swojej wierze, została ścięta. W jednej ręce trzyma krzyż, odnoszący się do jej wygranej potyczki z diabłem a także symbol męczeńskiej śmierci. Aż trzy kolory zostały zaznaczone na szacie świętej, najbardziej widoczny kolor czerwony symbolizuje piękno, dobroć, młodość, męczeństwo, a także żarliwą służbę Bogu. Zielony oznacza męstwo jakim wykazywali się wierni, poświęcający swoje życie w imię Boga, obecność Ducha Świętego, oraz niebieski będący symbolem Nieba, życia pozaziemskiego, życia wiecznego. Wszystkie te odcienie podkreślają niezłomną postawę i wiarę Świętej Małgorzaty.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święta Małgorzata dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl