Ikona Święta Matka Teresa z Kalkuty

Ikona Święta Matka Teresa z Kalkuty
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 90,00 zł 90.00
Cena netto: 73,17 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święta Matka Teresa z Kalkuty

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętej Matki Teresy z Kalkuty. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Święta Matka Teresa z Kalkuty

Matka Teresa a właściwie Agnes Gonxha urodziła się 26 sierpnia 1910 r. w Skopje (obecnie Macedonia). Od najmłodszych lat uczona była skromnego życia. Mimo to z chęcią i życzliwością wraz z matką przyjmowały w swoim domu potrzebujących i ubogich. Mając 18 lat wstąpiła do zakonu Sióstr Misjonarek Naszej Pani z Loreto i udała się do Indii. Przez ponad 20 lat uczyła dziewczęta geografii i historii. Po kilku latach postanowiła założyć Instytut zakonny ukierunkowany na pomoc najbardziej potrzebującym. Po ok. 20 latach życia zakonnego odeszła z zakonu,aby nieść pomoc biednym i umierającym przebywających w slumsach Kalkuty. W 1949 r. jej nowe Zgromadzenie Misjonarek Miłości została zatwierdzone przez arcybiskupa. Święta Matka Teresa z Kalkuty przez całe swoje życie starała się nieść pomoc potrzebującym z całego świata.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święta Matka Teresa z Kalkuty dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl