Ikona Matka Boża Częstochowska Hetmańska

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Matka Boża Częstochowska Hetmańska

Ikona religijna przedstawia wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej Hetmańskiej. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Matka Boża Częstochowska Hetmańska

Na powyższym wizerunku Matka Boża Częstochowska przedstawiona jest w płaszczu hetmańskim. Jest to wspaniały podarunek dla Matki Bożej od Żołnierzy Rzeczpospolitej. Na płaszczu zostały umieszczone odznaczenia, medale, ordery za zasługi do tej pory znajdujące się na mundurach poszczególnych wojskowych. Jest to prezent odnoszący się do uczczenia i docenienia zasług Maryi, która nieustannie pomaga w utrzymaniu i umacnianiu religijnej sfery Polski. Na skroniach Maryi spoczęła korona z czterech lilii andegaweńskich i trzech Orłów. Orły odnoszą się do  trzech formacji - Żołnierzy Września 1939 r., Polski Walczącej AK oraz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Koronę podtrzymują dwie klęczące postacie adorantów (młodzieniec w mundurze Orląt Lwowskich i harcerz z Szarych Szeregów).  W dniu 1 kwietnia 2005 r., w rocznicę królewskich ślubów Jana Kazimierza, korony z Polskich Orłów dla Matki Bożej i Jej Syna ofiarował Wielki Papież - Jan Paweł II.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Matka Boża Częstochowska Hetmańska dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl