Język

Szaty liturgiczne

Zapraszamy do skorzystania z oferty związanej z wysokiej jakości szatami liturgicznymi. Każdy z produktów znajdujący się w tej kategorii wykonany został z należytą starannością i dbałością. Szaty liturgiczne stworzone są z solidnych, ściśle wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas. Duża różnorodność oraz szeroki wybór sprawiają, że w ofercie dostępne są zarówno te bogato zdobione zachwycające licznymi zdobieniami oraz te delikatne i eleganckie.W sprzedaży ornaty, stuły, welony liturgiczne, alby kapłańskie, kapy oraz komże. Szaty liturgiczne dostępny w wielu rozmiarach.

Alby kapłańskie

Zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej wysokiej jakości alb kapłańskich. Szaty liturgiczne stworzone z najwyższej jakości materiałów zapewniających komfort  i trwałość użytkowania. Alby kapłańskie charakteryzują się tradycyjnym rzymskim fasonem. Fason posiada zamek na ramieniu oraz wspaniałe, ręcznie haftowane zdobienia. W sprzedaży szaty liturgiczne dla księży, diakonów, ministrantów, czy lektorów wykonane z wysokiej jakości tkaniny z dodatkiem lnu. Duża różnorodność oraz szeroki wybór sprawiają, że w ofercie posiadamy alby bogato zdobione, które zachwycają licznymi zdobieniami oraz te delikatne i eleganckie w swej subtelności.

Dalmatyki

Dalmatyka to rodzaj szaty liturgicznej używanej podczas Mszy Świętej przez Diakona. Dalmatyka przypomina krótką, luźną tunikę z szerokimi rękawami. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniale zdobione szaty z pięknymi ręcznie wykonywanymi haftami. Dalmatyki stworzone z materiałów miłych w dotyku i bardzo trwałych. W ofercie dostępne zarówno te o kroju i zdobieniach bardzo subtelnych i delikatnych oraz te bogato zdobione np. kamieniami. Haft znajdujący się na szatach odnosi się do ważnej symboliki eucharystycznej. Nici zastosowane do uszycia dalmatyki są najwyższej jakości, zapewniają trwałość oraz komfort noszenia, a przede wszystkim możliwość użytkowania przez długie lata. Dalmatyki liturgiczne w wielu kolorach i odcieniach.

Komże kapłańskie

Zapraszamy do skorzystania z oferty wysokiej jakości szat liturgicznych. Komże kapłańskie dostępne w naszym sklepie internetowym dostępne w tradycyjnym fasonie. Komże kapłańskie charakteryzują się przewiewnym, miłą  w dotyku strukturą. Wycięcie pod szyją na kształt czworokąta. Zastosowanie wysokiej jakości tkaniny umożliwiają komfortowe użytkowanie, bez ograniczeń ruchów. Komże kapłańskie charakteryzują się strukturą odporną na gniecenie,  bez problemu można je wyprać i wyprasować. W naszej ofercie znajdą Państwo komże kapłańskie subtelne i delikatne oraz te bogato zdobione.

Kapy liturgiczne

Kapa liturgiczna to szata używana przez kapłana poza Mszą Świętą np. podczas sprawowania Sakramentów Świętych tj. Chrzest Święty, Małżeństwa, albo pogrzebów,  Liturgii Godzin, Procesji z Najświętszym Sakramentem np. w czasie uroczystości Bożego Ciała. Kapy liturgiczne dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Bogate zdobienia, haftowanie dodają dostojności i elegancji kapie liturgicznej. Dzięki wysokiej klasy materiałom użytym do uszycia szaty jest ona bardzo trwała, dobrze układa się na sylwetce i może być użytkowana przez wiele lat. W ofercie kapy liturgiczne dostępne w wielu kolorach i odcieniach. Od tych bogato zdobionych aż po te zachwycające swoją subtelnością i delikatnością.

Wieszak na komżę lub albę 53cm Wieszak na komżę lub albę 53cm
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
Wieszak na komżę 51cm Wieszak na komżę 51cm
Cena: 35,00 zł (netto: 28,46 zł )
Stuła z MB Częstochowską Stuła z MB Częstochowską
Cena: 460,00 zł (netto: 373,98 zł )
Stuła z haftem Alfa i Omega Stuła z haftem Alfa i Omega
Cena: 198,00 zł (netto: 160,98 zł )
Stuła kapłańska z twarzą Jezusa Chrystusa Stuła kapłańska z twarzą Jezusa Chrystusa
Cena: 341,00 zł (netto: 277,24 zł )
Stuła kapłańska z symbolem Krzyża Stuła kapłańska z symbolem Krzyża
Cena: 308,00 zł (netto: 250,41 zł )
Stuła kapłańska z Matką Bożą Częstochowską Stuła kapłańska z Matką Bożą Częstochowską
Cena: 400,00 zł (netto: 325,20 zł )
Stuła kapłańska z Matką Bożą Częstochowską Stuła kapłańska z Matką Bożą Częstochowską
Cena: 340,00 zł (netto: 276,42 zł )
Stuła kapłańska z krzyżem Stuła kapłańska z krzyżem
Cena: 242,00 zł (netto: 196,75 zł )
Stuła kapłańska z krzyżem Stuła kapłańska z krzyżem
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
Stuła kapłańska z krzyżem Stuła kapłańska z krzyżem
Cena: 262,00 zł (netto: 213,01 zł )
Stuła kapłańska z krzyżem Stuła kapłańska z krzyżem
Cena: 262,00 zł (netto: 213,01 zł )
Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega
Cena: 204,00 zł (netto: 165,85 zł )
Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega
Cena: 204,00 zł (netto: 165,85 zł )
Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega Stuła kapłańska z haftem Alfa i Omega
Cena: 198,00 zł (netto: 160,98 zł )
Stuła kapłańska maryjna Stuła kapłańska maryjna
Cena: 615,00 zł (netto: 500,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl