Szopka drewniana - 53 elementy

Dostępność: wkrótce dostępny
Cena: 36,90 zł 36.90
Cena netto: 30,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Szopka drewniana z postaciami i zwierzątkami - duża

Spraw, by Święta Bożego Narodzenia nabrały mistycznego charakteru, który będzie podkreślony przez biblijne akcenty. Bożonarodzeniowa szopka drewniana z postaciami i zwierzątkami wprowadzi świąteczny nastrój do każdego domu. Wykonana z największą starannością o szczegóły staje się jednocześnie zaproszeniem do wspólnego, rodzinnego przygotowania się do tego czasu.

Składanie szopki razem z dziećmi jest możliwe dzięki przejrzystej instrukcji. Czas spędzony na tym zajęciu będzie także doskonałą okazją do przybliżenia najmłodszym istoty świąt Bożego Narodzenia i wprowadzenia ich w chrześcijańskie przeżywanie tych wyjątkowych dni. Szopka została wykonana z drewna o grubości 3 mm, dzięki czemu jest zarazem trwała, jak i subtelna w swoim wyglądzie. Pięknie prezentuje się na stole jak i pod choinką. Zestaw składa się z 53 części, a po złożeniu osiąga wymiary : 20 cm długości, 8 cm szerokości i 11 cm wysokości. W szopce – oprócz Świętej Rodziny – znajdują się wszystkie kluczowe postacie i zwierzęta biblijne, które według przekazu ewangelistów były świadkami cudu narodzenia Jezusa. Postać Józefa mierzy 7 cm wysokości, natomiast Królowie mają po 8,5 cm wysokości.

Szopka drewniana z postaciami i zwierzątkami została zapakowana w gustowne pudełko z okienkiem, dzięki czemu może stać się prezentem mikołajkowym i gwiazdkowym.

 

  • Zestaw składa się z 53 części. Do zestawu dołączona jest instrukcja złożenia szopki i otaczających jej elementów.
  • Szopeczka wykonana jest z drewna o grubości 3 mm. 
  • Wymiary złożonej szopki: długość  20 cm, szerokość 8 cm, wysokość 11 cm. 
  • Wysokość poszczególnych postaci: Józef 7 cm, Królowie 8,5 cm. 
  • Zestaw spakowany jest w piękne pudełko z okienkiem, produkt ten to idealny prezent pod choinkę. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl