Plakat religijny Święty Jan Paweł II pod Giewontem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 15,00 zł 15.00
Cena netto: 12,20 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Plakat religijny Święty Jan Paweł II pod Giewontem

„Niech krzyż na Giewoncie przypomni o naszej chrześcijańskiej godności i narodowej tożsamości, o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, gdzie są nasze korzenie. Krzyż patrzy w stronę Zakopanego i Krakowa, dalej w kierunku Warszawy i Gdańska. Ogarnia całą naszą ziemię od Tatr po Bałtyk”. JP II

Święty Jan Paweł II był jednym z najbardziej wpływowych przywódców XX wieku. Jego wybór na Stolicę Piotrową miał szczególny wpływ na wydarzenia w Europie Wschodniej i w Azji w latach 80. i 90. XX wieku. Przyczynił się do poprawienia relacji Kościoła katolickiego z judaizmem, islamem, z Kościołem prawosławnym oraz ze Wspólnotą Anglikańską. W trakcie pontyfikatu Jan Paweł II odwiedził 129 krajów oraz wyniósł na ołtarze więcej osób niż wszyscy jego poprzednicy w okresie poprzednich pięciu wieków. Zmarł 2 kwietnia 2005 r. W ceremonii pogrzebowej uczestniczyły delegacje z ponad 150 państw, a w Polsce ogłoszona została sześciodniowa żałoba narodowa. 1 maja 2011 r. Jan Paweł II został beatyfikowany, a 27 kwietnia 2014 r. ogłoszony świętym. Na plakacie przedstawiony w otoczeniu gór, które kochał.

Plakaty religijne

Plakat przeznaczony jest do oprawy w ramę. Wydrukowane na papierze Karton 250g. Dostępne są małe plakaty 20/25 cm, średnie plakaty 30/40 cm i  duże plakaty 50/70 cm.

W ofercie dostępne są także plakaty przedstawiające: Jezu Ufam Tobie obraz, Matka Boża Częstochowska obraz, Święta Rodzina obraz, obrazy biblijne, w szczególności te związane z Nowym Testamentem i Starym Testamentem. Rozmaite wizerunki Matki Bożej: Matka Boża Częstochowska, Matka Boża Ostrobramska,  Matka Boża Fatimska, Matka Boża Licheńska, Matka Boża Kalwaryjska. Popularnością cieszą się również rysunki religijne na, których widoczna jest  Święta Rodzina, Święty Jan Paweł II lub Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl