Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego

wizualizacja deska.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 10,00 zł 10.00
Cena netto: 8,13 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego

„Dziecko jest źródłem nadziei. Mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości”. Święty Jan Paweł II

Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego podkreślająca wyjątkowość tego wydarzenia dla każdego katolika. Przód produktu ozdobiony wyjątkową grafiką przedstawiającą Aniołka i dziewczynkę.  Na produkcie Aniołek z przepięknym wianuszkiem na głowie, ubrany w błękitne szaty stoi w towarzystwie małej dziewczynki  w różowym ubranku. Przy dzieciach widnieje biały gołąb-symbol Ducha Świętego i kropielnica. Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego w takiej formie będzie miłym upominkiem, który przypomni wyjątkowość chwili i wprowadzenie nowego wiernego do wspólnoty kościoła.

Produkt wykonany na grubej tekturce, w formacie 16x 23,5.

Specjalny otwór na górze umożliwia powieszenie produktu.

Paczka: 10 szt.

Chrzest Święty

Chrzest Święty to wyjątkowa chwila dla każdej katolickiej rodziny. Podczas tego nabożeństwa dziecko wstępuje do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Chrzest Święty jest nabożeństwem oczyszczającym z grzechów, ochrzczona osoba od tej chwili zostaje powołana do postępowania zgodnie z przykazaniami Kościoła i głoszenia Słowa Bożego. Sakrament Chrztu Świętego to radosna chwila, która zostaje z nami na całe życie, dzięki produktom takim jak dostępna  w naszym sklepie Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego możemy wracać myślami do tamtego wydarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl