Obraz Święty Piotr Apostoł

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 30,00 zł 30.00
Cena netto: 24,39 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Obraz Święty Piotr Apostoł 

Uważany przez Kościół katolicki za pierwszego papieża. Męczennik chrześcijański, święty Kościoła katolickiego i prawosławnego. Na wezwanie Jezusa Piotr wraz ze swym bratem Andrzejem oraz synami Zebedeusza Janem i Jakubem porzucił zawód rybaka i został Jego uczniem. Piotr był jednym z najbardziej zaufanych uczniów Chrystusa. Jezus przepowiedział Piotrowi, że po swoim pojmaniu ten wyprze się Go trzykrotnie. Podczas pojmania Jezusa św. Piotr usiłował Go bronić, atakując mieczem jednego z napastników i obcinając mu ucho. Tradycja głosi, że Piotr zginął śmiercią męczeńską w Rzymie na Wzgórzu Watykańskim. Został ukrzyżowany głową w dół, ponieważ mówił, że nie jest godzien umrzeć jak Chrystus. Św. Piotr jest patronem m.in.: papieży, piekarzy, rzeźników, stolarzy, szewców, murarzy, kamieniarzy, rybaków, żeglarzy, przystępujących do spowiedzi.

Dewocjonalia to również obrazy święte posiadamy bogaty zbiór rysunków religijnych, reprodukcji religijnych oraz obrazów religijnych. Idealnie udekorują wnętrze każdego domu, kościoła, kaplicy i plebani. 
Mogą Państwo znaleźć obrazy matki boskiej z dzieciątkiem , Matka Boża Częstochowska, Matka Boża Licheńska, Matka Boża Karmiąca, Matka Boża Fatimska i wiele innych. 
W swoich zbiorach mamy również obrazy sakralne: Jezu Ufam Tobie obraz, Obrazy Świętej Rodziny, Ojca Świętego Jana Pawła II, Obraz Świętego Michała Archanioła, Obraz Serce Jezusa i Serce Maryi. Dostępne są również obrazy przedstawiające Trójce Świętą, Drogę do Emaus, sceny biblijne, świętych, błogosławionych i ich życie. Nadają niepowtarzalny klimat i stanowią o wierze chrześcijańskiej. 

Wizerunki znajdujące się w obrazach  drukowane są na profesjonalnych urządzeniach drukujących, dzięki czemu otrzymujemy produkty o nienagannej wyrazistości kolorów. Odpowiednio zabezpieczona struktura wydruku sprawia, że wizerunek przez długie lata pozostaje w nienaruszonym stanie.

Wizerunki mogą być osadzone w proste drewniane ramy lub ramy z ornamentem.

Obraz w ramie dostępny w trzech rozmiarach:

20 cm x 25 cm

30 cm x 40 cm

50 cm x 70 cm 

*podane wymiary dotyczą wizerunków bez ramy - do pełnego rozmiaru należy doliczyć wymiary ramy podane poniżej

Dostępne ramy: 

- rama drewniana o średnicy 3 cm

- rama płaska ze złotym paskiem o średnicy 4 cm 

- rama złota z ornamentem o średnicy 5 cm

- rama szara z przetarciami o średnicy 3 cm

- rama brązowa z przetarciami o średnicy 3 cm

- rama biała o średnicy 4 cm

- rama srebrna o średnicy 4 cm

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl