Ikona religijna Święty Eustachy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święty Eustachy

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętego Eustachego. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość

Święty Eustachy

Święty Eustachy, znany jako Eustachiusz. Święty Kościoła katolickiego i prawosławnego. Jeden z Czternastu Świętych Wspomożycieli. Przed nawróceniem na drogę wiary chrześcijańskiej Eustachy był generałem cesarza Trajana. W czasie polowania na jelenia zauważył w porożu jednego z nich krzyż Jezusa. Po tym spotkaniu nawrócił się na chrześcijaństwo, przyjął Chrzest Święty i imię Eustachy. Świętego spotkała seria nieszczęść, które były sprawdzianem jego wiary. Jednak pomimo tych wszystkich wydarzeń Święty Eustachy nadal głęboko wierzył w Boga. Gdy odmówił złożenia pogańskiej ofiary został skazany wspólnie ze swoją rodziną na śmierć. Najpierw został rzucony lwom na pożarcie, gdy jednak lwy nie wyrządziły mu żadnej krzywdy, został upieczony w rozżarzonym byku z brązu.

Święty Eustachy jest patronem strażaków, leśniczych, myśliwych, osób torturowanych oraz Madrytu. Wzywany do obrony przed ogniem,jako orędownik w rozwiązywaniu trudnych sytuacji, oraz w przypadku żałoby.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święty Eustachy dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl