Ikona Święty Juda Tadeusz

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święty Juda Tadeusz

Na ikonie znajduje się wizerunek Świętego Judy Tadeusza. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Święty Juda Tadeusz

Jeden z dwunastu Apostołów, brat Jakuba, często nazywany Judą Jakubowym, autor Listu Judy. Pojawienie się fałszywych nauk, głoszących nieprawdziwe świadectwo na temat Boga, skłoniły Świętego do stworzenia dzieła wspomnianego powyżej. Poprzez swój List pragnął utwierdzić czytelników w prawdziwej wierze i życiu głęboko oddanym Bogu. Na ikonach często przedstawiany wraz z włócznią/pałką, będącą symbolem i pamiątką jego śmierci. Święty Juda jest patronem spraw trudnych i beznadziejnych, jest także wzywany w szczególnych potrzebach.Otacza opieką wszystkich tych, którzy niezmiernie potrzebują jego wstawiennictwa, pomocy, nie widzą drogi wyjścia z danej sytuacji. W kościołach często odbywają się nabożeństwa kierujące swoje modlitwy ku jego osobie, a także prośby, podziękowania. Świadectwa jego mocy,wsparcia można znaleźć wszędzie, gdzie tylko wpiszemy jego imię. Warto wspomnieć, że istnieje bardzo wiele modlitw do  Św. Judy Tadeusza, wyróżnia je problematyka jaką pragniemy poruszyć.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święty Juda Tadeusz dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl