Ikona Święty Josemaria Escriva de Balaguer

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Święty Josemaria Escriva de Balaguer

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętego Josemarii Escrivy de Balaguera. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Święty Josemaria Escriva de Balaguer

Święty Josemaria Escriva de Balaguer wstąpił na drogę kapłaństwa  w 1917r. – gdy zimą ujrzał na śniegu ślady stóp karmelity bosego zaczął rozmyślać na temat wielkiego poświęcenia dla Boga. Zdecydował się na ten ważny krok aby w pełni wykonywać wolę Bożą. Uzyskał doktorat z prawa cywilnego, był kapelanem Patronatu Chorych Św. Izabeli. Jego droga powoli prowadziła go do największej misji życia-założenia Opus Dei. Wzmocnił modlitwy i umartwianie, rozpoczął poszukiwania wiernych, którzy także widzą wielkość wizji ukazanej mu przez Boga. Zadaniem Opus Dei jest realizacja katolickiej misji, wartości codziennych uczynków , wypełnianie obowiązków zarówno zawodowych jak i rodzinnych. Główną misją Opus Dei jest kształtowanie członków kościoła, jednakże należy zaznaczyć, że obowiązek poszerzania wiary chrześcijańskiej należy nie tylko do osób duchownych, ale również do osób świeckich. Zachęcał innych, aby w ciągu dnia poświęcali chociaż chwilę na modlitwę do Boga-rozmowę z Nim myślami. Według Josemaria Escriva de Balaguera aby być blisko Wszechmogącego modlitwa nie musi być „wymyślna”, możemy po prostu rozmawiać. Częste uczęszczanie do kościoła powinno przekładać się również na dobre uczynki w życiu.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Święty Josemaria Escriva de Balaguer dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl