Ikona Matka Boża z Vailankanni - Indie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Matka Boża z Vailankanni

Ikona religijna przedstawia wizerunek Matki Bożej z Vailankanni. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Matka Boża z Vailankanni - Indie

Świadkami objawień Matki Bożej w miejscowości Vailankanni było dwoje chłopców. Pierwszy z nich ujrzał Maryję z Dzieciątkiem Jezus podczas wędrówki z dzbanem wypełnionym mlekiem, które miał jak najszybciej zanieść swemu panu. Maryja poprosiła chłopca o mleko dla Dzieciątka Jezus, przestraszony Tamil szybko spełnił jej prośbę. Gdy spóźniony dotarł do swego pana, opowiedział mu o przedziwnym zdarzeniu którego był świadkiem. Gdy bogacz nie uwierzył w opowieść chłopca i wpadł w gniew pusty dzban wypełnił się po brzegi mlekiem. Po kilku latach od tego wydarzenia Matka Boża ukazała się ponownie - pewien sparaliżowany chłopiec zobaczył ją podczas pracy- sprzedaży maślanki. Maryja poprosiła go o kubek maślanki dla Dzieciątku Jezus, gdy ten bez wahania spełnił jej prośbę, Matka Boża nakazała udać mu się do miasta Nagapattinam do pewnego zamożnego katolika, który miał wybudować kościół. Chłopiec miał sprowadzić bogacza do Vailankanni. Uszczęśliwiony chłopiec po chwili posmutniał i powiedział, że niestety nie może spełnić jej prośby z powodu paraliżu nóg. Wtedy Maryja poprosiła swojego Syna o uzdrowienie chłopca. Gdy sprzedawca maślanki stanął na nogach o własnych siłach, uradowany udał się biegiem do Nagapattinam. Te wydarzenia doprowadziły do określenia Matki Bożej mianem Arokia Matha - Matki Zdrowia.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Matka Boża z Vailankanni dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl