Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 90,00 zł 90.00
Cena netto: 73,17 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Ikony świętych są idealnym prezentem z okazji ślubu, rocznicy ślubu, chrztu, I komunii Świętej lub uroczystości rodzinnych. Na naszej stronie z ikonami znajdą Państwo najszerszy asortyment ikon w Polsce, a może nawet na świecie. Posiadamy ponad 150 różnych wizerunków Ikon Świętych i Błogosławionych. Wśród naszych ikon religijnych znajdziemy: Ikona Świętego Michał Archanioła, Archanioł Rafał, Święta Natalia, Święta Wiktoria, Jezus Miłosierny i wiele innych. Oprócz ikon świętych oferujemy obrazy religijne przedstawiające sceny biblijne oraz motywy i momenty z życia świętych. Dostępność rozmaitych wzorów i rozmiarów ikon świętych z pewnością pomogą Państwu odnieść satysfakcję z dokonanego zakupu. 

Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Wizerunek znajdujący się na ikonie jest pewnego rodzaju odwzorowaniem miłości Świętego Jana Pawła II do Matki Bożej Częstochowskiej. To właśnie Najświętsza Maryja Panna wskazywała mu drogę przez cały Wielki Pontyfikat; w sposób szczególny pragnął powierzyć Kościół właśnie  Matce Bożej, która pokonała grzech i zło, miłowała i darzyła łaską każdego nawet największego grzesznika. Jan Paweł II uważał siebie za jej sługę, a swoje życie poświęcił jej uwielbieniu, oddaniu i zawierzeniu w jej opiekę i pewności, że to Maryja przybliży Nas do Jezusa Chrystusa. Ikona religijna dostępna w naszej ofercie w sposób szczególny podkreśla miłość Świętego Jana Pawła II do Najświętszej Maryi Panny.

Dedykacja na ikonie grawer

Sakramenty święte, uroczystości, jubileusze lub prezenty bez okazji to powody dla, których możemy wygrawerować specjalną dedykację. Na odwrocie ikony świętych możemy wykonać grawer z dowolnym tekstem. Może to być fragment pisma świętego, życzenia dla wnuczki lub kilka ciepłych słów od chrzestnego z okazji chrztu świętego. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ręczne wykończane ikon religijnych

Ręcznie wykończona, piękna i kolorowa, wykonana na desce olchowej, ręcznie złocona złotem płatkowym. Ikona Święta wykonana jest unikalną technologią nanoszenia obrazu na drewno. Wszystkie Ikony religijne posiadają certyfikat, potwierdzający ich autentyczność. Dopełnieniem Ikon jest eleganckie pudełko w które pakujemy wszystkie nasze produkty.  

Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II dostępna jest w wymiarach:

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl