Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Ikona religijna przedstawia wizerunek Świętego Jana Pawła II i Matki Bożej Częstochowskiej. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II

Wizerunek znajdujący się na ikonie jest pewnego rodzaju odwzorowaniem miłości Świętego Jana Pawła II do Matki Bożej Częstochowskiej. To właśnie Najświętsza Maryja Panna wskazywała mu drogę przez cały Wielki Pontyfikat; w sposób szczególny pragnął powierzyć Kościół właśnie  Matce Bożej, która pokonała grzech i zło, miłowała i darzyła łaską każdego nawet największego grzesznika. Jan Paweł II uważał siebie za jej sługę, a swoje życie poświęcił jej uwielbieniu, oddaniu i zawierzeniu w jej opiekę i pewności, że to Maryja przybliży Nas do Jezusa Chrystusa. Ikona religijna dostępna w naszej ofercie w sposób szczególny podkreśla miłość Świętego Jana Pawła II do Najświętszej Maryi Panny.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Matka Boża Częstochowska i Święty Jan Paweł II dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl