Ikona Błogosławiony Bartłomiej Longo

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona Błogosławiony Bartłomiej Longo

Ikona religijna przedstawia wizerunek Błogosławionego Bartłomieja Longo. Wszystkie ikony dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drewno wykorzystywane do produkcji ikon dobierane jest w niezwykle staranny sposób. Wizerunek naniesiony na ręcznie złoconą deskę. Produkt wspaniale sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych.

Informujemy, że niejednolity odcień oraz nieregularna powierzchnia złocenia są zjawiskiem naturalnym ze względu na właściwość materiału oraz ręczne wykonanie.

Błogosławiony Bartolo Longo

Bartłomiej Longo na początku swojej dorosłej drogi kroczył ścieżkami ciemności- był kapłanem świątyni szatana, uczestnikiem wystąpień antyklerykalnych i seansów spirytystycznych. Duży wpływ na jego duchową przemianę miał jego przyjaciel, Vincenza Pepego- został tercjarzem dominikańskim i przyjął imię „Brat Różaniec”. W 1875r. sprowadził do Pompejów wizerunek Matki Bożej Różańcowej. Dzięki jego zaangażowaniu i poświęceniu w ubogiej pompejańskiej społeczności powstała świątynia a przy niej wiele domów wychowawczych dla dzieci więźniów, sierot, szkoły, warsztaty, drukarnia i wiele miejsc pracy dla mieszkańców. Przez fałszywe świadectwa wystosowane przez antyklerykałów zrzekł się wszelkich praw do świątyni dodatkowo przez nierozsądnych członków rodziny tracąc wszelkie rodzinne oszczędności stracił dach nad głowa i w wieku 84 lat powrócił do Latiano- rodzinnej miejscowości. Po całkowitym zrehabilitowaniu powrócił do Sanktuarium.

Dedykacja na ikonie grawer

W naszej ofercie znajduje się także możliwość dodania wyjątkowej dedykacji, która nada ikonie zindywidualizowanej formy. Wspaniałe uroczystości w naszym życiu tj. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Ślub, czy jubileusze to okazje do wręczenia upominku z piękną dedykacją. Grawer wykonywany jest laserowo z tyłu ikony - poniżej certyfikatu. Więcej informacji dotyczącej stworzenia własnej dedykacji znajdą Państwo na podstronie "Proces grawerowania"

Maksymalna ilość znaków dedykacji w zależności od formatu ikony:

10x12 cm - 50 znaków (z odstępami)

10,5x14 cm - 100 znaków (z odstępami)

12x16 cm - 150 znaków ( z odstępami)

17x23 cm - 400 znaków ( z odstępami)

29x39 cm - 1000 znaków ( z odstępami)

UWAGA! Zamówienie nie obejmuje drewnianej podpórki widocznej na zdjęciu!

Ikony religijne - wyjątkowe rękodzieło sakralne

Na każdą ikonę z naszej oferty starannie nakładane jest złoto płatkowe. Następnie za pomocą unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, na złoconą deskę naniesiony zostaje wizerunek. Na każdym produkcie znajduje się certyfikat autentyczności. 

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikona Błogosławiony Bartłomiej Longo dostępna jest w wymiarach:

*10x12cm

*10x14cm

*12x16cm

*17x23cm

*29x39cm

*50x70cm

*70x100cm

Produkt polski - wszystkie ikony religijne w naszym sklepie zostały wykonane w Polsce.

Produkty powiązane

Inni Klienci polecają:
Ikona Deesis (modlitwa, prośba)
Ikona Deesis (modlitwa, prośba)
99,00 zł 80,49 zł
Ikona Jezus Miłosierny - Jezu Ufam Tobie
Ikona Jezus Miłosierny - Jezu Ufam Tobie
99,00 zł 80,49 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl