Gra planszowa Arka Noego

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 45,00 zł 45.00
Cena netto: 36,59 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Gra planszowa religijna Arka Noego

ARKA NOEGO
Gra Arka Noego to fabularyzowane nawiązanie do znanej na całym świecie gry Memory. Uczestnicy wcielają się w dzieci biblijnego bohatera, które pomagają w wypełnieniu misji ocalenia życia na ziemi. Ich zadaniem jest odnajdywanie par zwierząt w zgromadzonym tabunie i umieszczanie ich w zagrodach na arce. Czy uda się tego dokonać, nim potop zaleje świat?

Opis:
Gra zawiera:
▪ planszę arki
▪ 6 różnokolorowych pionków symbolizujących dzieci Noego
▪ 100 kafelków ze zwierzętami:
– lew x 4 (5 pktów, 1 x deszczowa chmurka)
– słoń x 4 (5 pktów, 2 x deszczowa chmurka)
– wąż x 2 (1 pkt, 2 x deszczowa chmurka)
– koń x 4 (3 pkt)
– owca x 4 (3 pkt)
– kura x 4 (2 pkt)
– nosorożec x 2 (3 pkt)
– jeż x 4 (2 pkt)
– bawół x 4 (4 pkt)
– antylopa x 4 (3 pkt)
– żaba x 4 (1 pkt, 2 x deszczowa chmurka)
– krokodyl x 4 (3 pkt, 2 x deszczowa chmurka)
– jaszczurka x 4 (1 pkt)
– królik x 4 (2 pkt)
– tygrys x 4 (4 pkt, 1 x deszczowa chmurka)
– hipopotam x 4 (4 pkt)
– wiewiórka x 4 (1 pkt)
– wilk x 4 (2 pkt)
– wielbłąd x 4 (3 pkt)
– żyrafa x 4 (4 pkt)
– zebra x 4 (3 pkt)
– kangur x 4 (3 pkt)
– niedźwiedź x 4 (4 pkt, 2 x deszczowa chmurka)
– świstak x 4 (2 pkt)
– małpa x 4 (4 pkt)
– dinozaur x 1
– jednorożec x 1
– yeti x 1
– smok x 1
▪ 6 kafelków z symbolem deszczowej chmury.

Gry planszowe dla dzieci

W dobie internetu, gdy dzieci znaczną część czasu przebywają przed ekranami komputerów idealną i zdrową odskocznią wydają się być gry planszowe dla dzieci, które charakteryzują się nie tylko dobrą zabawą, ale również nauką.Gry planszowe dla dzieci są idealnym sposobem na rozwój intelektualny, logiczny a także emocjonalny dziecka. W dużej mierze przyczyniają się także do rozwoju spostrzegawczości. Bardzo ważnym aspektem wiary chrześcijańskiej jest możliwość zapoznania się najmłodszych wiernych w podstawach religii, a gry planszowe dla dzieci dostępne na naszej stronie edukują właśnie w tej tematyce;przybliżają historie związane z wiarą, uczą Pisma Świętego,a także ogólnych zasad chrześcijańskich. Gry planszowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie to : Wyprawa do Betlejem oraz Arka Noego.

Gry planszowe rodzinne

Bardzo ważnym elementem życia katolickiej rodziny jest spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych a dostępne w naszym asortymencie gry planszowe rodzinne umożliwiają dzielenie wspólnych, rodzinnych chwil w atmosferze zabawy. Nasze produkty są powiązane tematycznie z wydarzeniami z Pisma Świętego, co może być doskonałym zaczątkiem do zapoznania najmłodszych z losami świętych. Jest to idealna rozrywka także dla rodziców, dzięki której doznają uczucia zadowolenia i szczęścia poprzez możliwość przybliżenia swoim bliskim niezwykłych historii z Biblii. Gry planszowe rodzinne zarówno u dzieci, jak i u dorosłych rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, oraz refleks. Nasze produkty idealnie nadają się także na prezent np. z okazji Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Gry planszowe rodzinne dostępne w naszej ofercie to: Wyprawa do Betlejem, Droga do Domu oraz Arka Noego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl