Dziesiątki Różańca

Różaniec to bardzo ważna modlitwa dla każdego katolika. I dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dziesiątki różańca. W ofercie mamy wiele rodzajów i wzorów dziesiątek różańca:  dziesiątka różańca o akrylowych koralikach, bransoletki dziesiątek różańca, bransoletki z bursztynu- Duch, bransoletka dziesiątek różańca- Duch Święty, drewniane dziesiątki różańca, drewniane dziesiątki różańca na palec. Dziesiątki Różańcowe to wygodna forma bardzo przydatna do modlitwy w różnych miejscach bardzo zaludnionych, bądź też w podróży lub na pielgrzymkach.

Różańce komunijne

Pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych sakramentów świętych w życiu każdego chrześcijanina. Symbolem i pamiątką tego wydarzenia jest różaniec komunijny. Otrzymujemy go wraz z książeczką komunijną, obrazkiem komunijnym,  pismem świętym i gromnicą. Różaniec komunijny to świadectwo wiary w Boga i wiarę chrześcijańską. Otrzymanie różańca na komunię, świadczy o dojrzałości duchownej każdego młodego człowieka przyjmującego eucharystię. 
Posiadamy szeroki wybór różańców komunijnych. Wszystkie różance na komunię wykonane są z wielką starannością i dbałością o wszelkie detale. Oferujemy różańce wykonane z kamienia, drewna i plastiku. Za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji różańców na komunię świętą wszystkie produkty będą służyć przez długie lata. 

Tajemnice różańca 

Tajemnice różańca to dwadzieścia wydarzeń związanych z życiem Jezusa i Maryi. Ze względu na niejednorodny charakter tych scen, wyróżniamy tajemnice: radosne, świetliste, bolesne i chwalebne.

Początki modlitwy połączonej z rozważaniem na temat wydarzeń z Nowego Testamentu sięgają czasów średniowiecza. W XV wieku, za sprawą dominikanina, błogosławionego Alanusa a la Roche, zaczęto odmawiać różaniec w formie znanej nam współcześnie. Jednakże rozważania różańcowe obejmowały trzy grupy tajemnic: radosne, bolesne i chwalebne. Dołączenie do nich tajemnic świetlistych nastąpiło za czasów pontyfikatu Jana Pawła II. Ojciec Święty w 2002 roku uznał za zasadne włączenie do modlitwy różańcowej wydarzeń dotąd pomijanych, mimo ich doniosłego znaczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazki zawierające aktualnie obowiązujące tajemnice różańcowe, wraz z ilustracjami ukazującymi każde z rozważanych scen Ewangelii. Ich rozpowszechnianie wśród parafian jest o tyle ważne, że zbyt wielu z nich wciąż nie jest świadomych istnienia tajemnic światła. Ustalony porządek tajemnic ukazany na obrazkach to również forma ewangelizacji i popularyzacji modlitwy różańcowej.

Różaniec na rękę 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różańców na rękę. Drewniane, w kolorze naturalnego drewna i w optymistycznych, jaskrawych barwach. Plastikowe, w tym fluorescencyjne i wykonane z hematytu, prezentujące się niezwykle elegancko. Do różańca na rękę dołączony może być wizerunek Jezusa Miłosiernego lub św. Benedykta. Pakowane po 12 sztuk. Podana cena to koszt tuzina różańców na rękę. Niewielki wydatek wraz z wysoką jakością każdego różańca na rękę, sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością wśród wszystkich, którym zależy na propagowaniu modlitwy różańcowej wśród dzieci i dorosłych.

Różaniec bransoletka

Różaniec bransoletka to nie jest zwykła biżuteria. Dzięki niej łatwiej odmawiać różaniec w drodze do pracy lub szkoły, czy podczas dłuższej podróży. A także gdy zapragniemy zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie – w kaplicy lub na parkowej ławce. Rozważaniu tajemnic różańca oraz przemierzaniu dróg, towarzyszyć może wizerunek Jezusa Miłosiernego lub św. Benedykta. Oferujemy różańce bransoletki w drewna, hematytu i plastiku. W gamie kolorystycznej atrakcyjnej dla dzieci i bardziej stonowanej – dla dorosłych.

Jak odmawiać różaniec ?

Zgodnie z nauką Kościoła, rozważanie poszczególnych tajemnic powinno odbywać się w określone dni tygodnia. W poniedziałek i sobotę – rozważamy tajemnice radosne, we wtorek i piątek – bolesne, w środę i w niedzielę – chwalebne, w czwartek – świetliste. W przypomnieniu sobie jak odmawiać różaniec, lub w nauce tej modlitwy, przydatna okaże się instrukcja na kontrolce różańcowej z Matką Boską Fatimską. Oferujemy również obrazki z wypisanymi tajemnicami różańca – z ilustracjami do każdej z nich oraz wizerunkami Matki Boskiej lub św. Jana Pawła II. Najmłodsi dowiedzą się jak odmawiać różaniec z książki Modlimy się na różańcu świętym. Starsze dzieci i osoby dorosłe mogą dowiedzieć się jak odmawiać różaniec z modlitewników i książeczek do nabożeństwa, których szeroki wybór również znajduje się w naszej ofercie.

Drewniana dziesiątka różańca na palec

Drewniana dziesiątka różańca na palec
Drewniana dziesiątka różańca na palec

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni (roboczych)

Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )

Dziesiątek różańca - drewno - 5/8 mm

Dziesiątek różańca - drewno - 5/8 mm
Dziesiątek różańca - drewno - 5/8 mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni (roboczych)

Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl