Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 15,99 zł 15.99
Cena netto: 13,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa

Na obrazku komunijnym znajduje się wizerunek Najświętszego Serca Jezusa Chrystusa. Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa jest symbolem Bożej miłości do człowieka, jest potwierdzeniem tego, że to właśnie Bóg jest miłością. Syn Boży kocha nas bezwarunkowo, jego męczeństwo i śmierć na Krzyżu ukazują jego wielkie oddanie i miłosierdzie. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie obrazka w ramce z pełną personalizacją stanowi wyjątkowe podkreślenie i zaakcentowanie tego wyjątkowego wydarzenia w życiu każdego chrześcijanina. Każdy obrazek charakteryzuje się piękną grafiką i złoceniem.

Obrazki komunijne

Przyjęcie Sakramentu I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Najczęściej wybieraną formą Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej stanowią obrazki komunijne. Umieszczone są na nich najważniejsze informację: imię i nazwisko dziecka przystępującego do sakramentu, data przyjęcia pierwszej komunii świętej, miejsce uroczystości, podpis księdza udzielającego sakramentu i pieczątka parafii. W naszej ofercie posiadamy obrazki komunijne charakteryzujące się różnorodną grafiką. W ofercie znajdą Państwo produkty przedstawiające Jezusa Chrystusa z Hostią, Jezusa Dobrego Pasterza, Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa, Jezu Ufam Tobie oraz sceny biblijne m.in Ostatnia Wieczerza. Obrazki komunijne w ramce z pełną personalizacją wręczane są podczas nabożeństwa Pierwszej  Komunii Świętej. Różnorodne wzory i formy wykończenia sprawiają, że z łatwością można wybrać produkt, który idealnie podkreśli uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Format: 20/25 cm

Gotowy produkt składa się z:

- obrazka komunijnego

- pełnej personalizacji ( wydrukowanie: imienia, nazwiska, daty, nazwy parafii, pieczątki oraz podpisu na każdym obrazku)

- wybranej ramki z szybką

- folii ochronnej

*personalizacja wszystkie informację, które mają być zamieszczone na obrazku proszę przesłać na e-maila: sklep@kubaradewocjonalia.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl