Obrazki komunijne Jezu Ufam Tobie 25szt. / 100 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 50,00 zł 50.00
Cena netto: 40,65 zł
ilość paczka
dodaj do przechowalni

Obrazki komunijne Jezu Ufam Tobie 

Na obrazku komunijnym przedstawiony jest wizerunek Jezusa Chrystusa - Jezu Ufam Tobie. Obok Syna Bożego znajduje się Kielich mszalny z Hostią, kiście winogron, chleb- wszystkie symbole sprowadzają się do Sakramentu Eucharystii w którym po raz pierwszy w pełni będą uczestniczyć przystępujący do Pierwszej Komunii Świętej.

Obrazki komunijne

Przyjęcie Sakramentu I Komunii Świętej, wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem dla każdego dziecka. Jedną z rzeczy, które stanowią najważniejszą pamiątkę Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej są obrazki komunijne. Umieszczone są na nich najważniejsze informację: imię i nazwisko dziecka przystępującego do sakramentu, data przyjęcia pierwszej komunii świętej, miejsce uroczystości, podpis księdza udzielającego sakramentu i pieczątka parafii. W naszej ofercie posiadamy różnorodne obrazki komunijne. Przedstawiające Jezusa Chrystusa z Komunią Święta(Eucharystią), Jezusa Dobrego Pasterza, sceny biblijne m.in Ostatnia Wieczerza, obraz religijny Serce Jezusa, Jezu Ufam Tobie i wiele innych. Obrazki komunijne oprawia się w ramę i wręcza podczas nabożeństwa Komunii Świętej.

Jesteśmy przekonani o tym, że spośród szerokiego wachlarza dostępnych obrazków, każdy z Państwa wybierze te najpiękniejsze dla Waszych pociech.

Dodatkowo w ofercie posiadamy obrazki komunijne w ramkach. Gotowa pamiątka z możliwością zamówienia personalizacji. 

Format: 20/25 cm

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl