do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Obrazki kolędowe Święty Jan Paweł II i Kardynał Wyszyński

  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 11,00 zł 11.00
Cena netto: 8,94 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Obrazki kolędowe Święty Jan Paweł II i Kardynał Wyszyński

Wyjątkowe obrazki kolędowe stworzone specjalnie w celu uhonorowania niezwykłych wydarzeń w Kościele Katolickim, które będą miały miejsce w 2020r.- Beatyfikację Kardynała Wyszyńskiego, przewidzianą na 7 czerwca 2020r, oraz 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. 

Kardynał Stefan Wyszyński, był wielką postacią Kościoła Katolickiego, nazywany także Prymasem Tysiąclecia. Jego działania przysporzyły wiele zmian w Kościele Katolickim- dzięki jego inicjatywie Najświętsza Maryja Panna została uznana Matką Kościoła, a podczas pielgrzymki kopii obrazu Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Kardynał Wyszyński odwiedzał parafie po których pielgrzymował obraz i wygłosił tysiące kazań. Przez cały okres swego pontyfikatu był przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski. Był też uczestnikiem czterech konklawe (wybory: Jana XXIII, Pawła VI, Jana Pawła I i Jana Pawła II). Brał udział w przygotowaniach do Soboru Watykańskiego II, obecny był też na wszystkich jego sesjach.

Wyjątkowe obrazki kolędowe stworzone specjalnie w celu uhonorowania niezwykłego wydarzenia w Kościele Katolickim. W 2020r. wypada 100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II, wielce zasłużonego Papieża Polaka. Karol Wojtyła od początku swego pontyfikatu  starał się "otworzyć" Stolicę Apostolską na ludzi. Jego pielgrzymki i spotkania z młodzieżą wywarły wielki wpływ na Kościół Katolicki, młodzi ludzie z całego świata z niecierpliwością czekali na Światowe Dni Młodzieży, zainicjowane przez Jana Pawła II w 1986r. Cały świat kochał Papieża za jego głęboką wiarę i miłosierdzie, za jego ekumenizm-podczas swoich licznych podróży po świecie opowiadał o Bogu, ale także, starał się poznawać inne kultury, języki, czy religie, niczego nigdy nie narzucał, uważał, że kluczem do wszystkiego jest otwarcie Kościoła Katolickiego na inne religie.

Na produkcie widnieje Najświętsza Maryja Panna trzymająca w ramionach swojego ukochanego syna-Jezusa Chrystusa. Na obrazku kolędowym znajduje się także wizerunek Beatyfikowanego Kardynała Wyszyńskiego, oraz Świętego Jana Pawła II aby podkreślić wyjątkowe wydarzenia, które będziemy obchodzić w nadchodzącym 2020r.  Na awersie obrazka umieszczone są życzenia i modlitwa. 

Produkt sprzedawany w paczkach po 100 sztuk.

Serdecznie zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl