Kontrolki różańcowe z Matką Bożą Fatimską - 25 szt.

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 46,12 zł 46.12
Cena netto: 37,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Kontrolki różańcowe z Matką Bożą Fatimską 

Modlitwa różańcowa jest szczególnym połączeniem uwielbienia, podziękowania i próśb kierowanych wprost na ręce Najświętszej Maryi Panny. Jest swoistą rozmową modlącego z Matką Bożą, która wsłuchuje się w potrzeby i rozpościera nad każdym swój matczyny, boski płaszcz.

Kontrolki różańcowe sprawiają, że modlitwa staje się pełniejsza, rzeczywista. Nie jest ona monotonna, ale zachęca do codziennego rozważania życia Maryi i Jezusa. Wykonane na wysokiej klasie materiale, wzbogacone obrazkami doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku dzieci, ale i dorosłych.

Kontrolki różańcowe do samodzielnego złożenia uzupełnione zostały o krótką historię Częstochowy oraz instrukcję pokazującą jak odmawiać różaniec. Przepiękne, wycięte sceny przedstawiające tajemnice: radosną, światłą, bolesną i chwalebną pozwalają na aktywne tworzenie kontrolki różańcowej.

Zestaw zawiera:

  • 25 szt. kontrolek różańcowych. w formacie 50 cm x 20 cm 
  • 20 elementów do wyrwania i przyklejenia na stojaczek

 

Matka Boża Fatimska jest bliska naszemu sercu. Na jej ręce składamy nasze prośby i zanosimy wota wdzięczności. Jest ona obecna w każdej chwili naszego życia, kroczy przed nami , chroni od złego, pomaga i daje nieprzebrany ocean miłości. Modlitwa różańcowa jest szczególną rozmową z Maryją.

Kontrolki różańcowe z Matką Bożą Fatimską motywują do codziennej modlitwy, ale też pozawalają poznać Maryję i odnieść jej życie do własnego. Dedykowane głównie dzieciom i młodzieży kontrolki różańcowe z Matką Bożą Fatimską pokazują jak odmawiać różaniec, a także przekazują przesłanie fatimskie z 1917 roku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl