Ikona owalna Ukrzyżowanie Pana Jezusa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 140,00 zł 140.00
Cena netto: 113,82 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona owalna Ukrzyżowanie Pana Jezusa 

Ukrzyżowanie Jezusa to najważniejsze, obok zmartwychwstania, wydarzenie opisane w Nowym Testamencie. Miało miejsce na szczycie góry zwanej Golgotą, położonej nieopodal Jerozolimy, gdzie zwyczajowo dokonywano egzekucji na skazańcach. Jezus Chrystus został aresztowany, osądzony i skazany przez Poncjusza Piłata na śmierć przez ukrzyżowanie. Przed śmiercią Jezus wypowiedział siedem krótkich zdań, które nazywane są „siedmioma mowami Jezusa na krzyżu”. Mowy te znajdują się w czterech Ewangeliach. O zmierzchu Józef z Arymatei i Nikodem pochowali ciało Jezusa. Owinęli je w płótno i złożyli w grobowcu, który był wykuty w skale. Grób przykryli potężnym kamieniem.

Ręcznie wykończona, piękna i kolorowa ikona owalna z wizerunkiem sceny Ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Ikona owalna Ukrzyżowanie Pana Jezusa wykonana jest na desce olchowej.Na ręcznie wyzłoconym drewnie znajduje się wyrazista grafika naniesiona unikalną technologią nanoszenia obrazu na drewno. Na odwrocie każdej ikony znajduje się certyfikat, potwierdzający jej autentyczność.

Każda ikona zapakowana jest w estetyczne pudełko.

Ikony dostępne są w trzech rozmiarach  B-12 cm/16 cm; E - 17 cm/23 cm; F - 29 cm/39 cm.

Grafika dostosowana jest indywidualnie do rozmiaru oraz rodzaju deski na której są wykonywane, dlatego też w  ramach danego wzoru mogą występować nieznaczne różnice.)

Produkt polski - produkt oraz wszelkie materiały wykorzystane do jego stworzenia pochodzą z Polski.

Dedykacja na ikonie grawer

Jeśli są Państwo zainteresowani dodaniem dedykacji do swojej ikony, nic prostszego! 
Sakramenty święte, uroczystości, jubileusze lub prezenty bez okazji to powody dla, których możemy wygrawerować specjalną dedykację.

Proszę tylko wybrać wzór czcionki i w oknie "uwagi" - podczas finalizacji zamówienia - dodać treść dedykacji (tekst nie może przekroczyć 300 znaków). Proszę wybrać, również wzór czcionki. Przygotujemy dla Państwa piękny grawer na odwrocie ikony. 

UWAGA!! Czas wysyłki ikony z grawerem przedłuża się o dwa dni robocze.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl