Ikona owalna Matka Boża Bolesna

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni (roboczych)
Cena: 140,00 zł 140.00
Cena netto: 113,82 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Ikona owalna Matka Boża Bolesna

Przedstawiamy wspaniałą ikonę o interesującym kształcie z wizerunkiem Matki Bożej Bolesnej. Tytuł Matki Bożej Bolesnej został nadany Najświętszej Maryi Pannie, aby podkreślić jej wielką ofiarę i szereg bólu i smutku którego musiała doświadczyć. Nie była tylko biernym świadkiem cierpień Pana Jezusa, ale miała w nich najpełniejszy udział. Maryja cierpiała jak nikt na ziemi z ludzi. Zdawała sobie bowiem sprawę z tego, że Jej Syn jest Zbawicielem rodzaju ludzkiego. Matka Jezusa jest nazywana również Siedmiobolesną. Siedem boleści Matki Bożej to: Proroctwo Symeona, Ucieczka do Egiptu, Zgubienie Jezusa, Spotkanie na Drodze Krzyżowej, Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa, Zdjęcie z krzyża, Złożenie do grobu.

Ikona owalna Matka Boża Bolesna charakteryzuje się ręcznym wykończeniem, subtelnym kształtem. Całość produktu wykonana na desce olchowej, złoconej ręcznie złotem płatkowym. Wizerunek znajdujący się na ikonie naniesiony za pomocą specjalistycznej techniki nanoszenia obrazu na drewno. Na ikonie znajduje się certyfikat potwierdzający autentyczność. Ikona zapakowana w estetyczne pudełko.

Ikona dostępna  w trzech rozmiarach J-12 cm/16 cm; I - 17 cm/23 cm; G - 29 cm/39 cm. Nasze obrazy dostosowujemy indywidualnie do rozmiaru oraz rodzaju deski na której są wykonywane, dlatego też w ramach danego wzoru mogą występować nieznaczne różnice.

Produkt polski - wyprodukowany w Polsce.

Jeśli Państwo są zainteresowani dodaniem dedykacji do swojej ikony, nic prostszego! 
Sakramenty święte, uroczystości, jubileusze lub prezenty bez okazji to powody dla, których możemy wygrawerować specjalną dedykację.

Proszę tylko wybrać wzór czcionki i w oknie "uwagi" - podczas finalizacji zamówienia - dodać treść dedykacji (tekst nie może przekroczyć 300 znaków). Proszę wybrać, również wzór czcionki. Przygotujemy dla Państwa piękny grawer na odwrocie ikony. 

UWAGA!! Czas wysyłki ikony z grawerem przedłuża się o dwa dni robocze.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl