do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Cudowny Obraz Matka Boża Ludźmierska

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 17,00 zł 17.00
Cena netto: 13,82 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Cudowny Obraz Matka Boża Ludźmierska

Czczona figura Matki Bożej znajduje się w Sanktuarium w Ludźmierzu, nie są znane szczegóły jej powstania i pojawienia się w tamtejszych rejonach, wiadomo, że date jej stworzenia można oscylować na 1400 r. Z wizerunkiem Matki Bożej Ludźmierskiej wiąże się opowieść o kupcu, którego uratowała właśnie Maryja, po jej objawieniu kupiec przyklęknął i wtedy z ziemi trysnęła woda, o której uważa się, że ma cudowną moc. W 1963 r. podczas uroczystości koronacji, w czasie procesji z ręki figury wypadło berło, które złapał Karol Wojtyła, późniejszy Papież Jan Paweł II.

Dewocjonalia to również obrazy święte posiadamy bogaty zbiór rysunków religijnych, reprodukcji religijnych oraz obrazów religijnych. Idealnie udekorują wnętrze każdego domu, kościoła, kaplicy i plebani. 
Mogą Państwo znaleźć obrazy matki boskiej z dzieciątkiem , Matka Boża Częstochowska, Matka Boża Licheńska, Matka Boża Karmiąca, Matka Boża Fatimska i wiele innych. 
W swoich zbiorach mamy również obrazy sakralne: Jezu Ufam Tobie obraz, Obrazy Świętej Rodziny, Ojca Świętego Jana Pawła II, Obraz Świętego Michała Archanioła, Obraz Serce Jezusa i Serce Maryi. Dostępne są również obrazy przedstawiające Trójce Świętą, Drogę do Emaus, sceny biblijne, świętych, błogosławionych i ich życie. Nadają niepowtarzalny klimat i stanowią o wierze chrześcijańskiej. 

Wizerunki mogą być osadzone w proste drewniane ramy lub ramy z ornamentem.

Obraz w ramie dostępny w trzech rozmiarach:

20 cm x 25 cm

30 cm x 40 cm

50 cm x 70 cm 

Dostępne ramy: 

- rama drewniana o średnicy 3 cm

- rama płaska ze złotym paskiem o średnicy 4 cm 

- rama złota z ornamentem o średnicy 4 cm 

- rama srebrna

- rama złoto-brązowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl