do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Język

Pierwsze Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to bardzo duże wydarzenie w życiu każdego człowieka katolika. Przygotowując się do tego wydarzenia musimy się zaopatrzyć w książeczki dla dzieci to jest; Pierwsza Komunia Święta- książeczki dla dzieci czarne, bordowe- Jezus, Maryja. Pierwsza Komunia Święta- książeczki dla dzieci białe- Jezus, Maryja, Józef. Pierwsza Komunia Święta- książeczki białe, czarne, beżowe, bordowe- Przyjdź do mnie Panie. Książeczki to jeden z wielu elementów, które są potrzebne.

Pamiątka pierwszej komunii świętej grawer 

Pamiątka Pierwszej Komunii wykonana ręcznie to gwarancja oryginalności w najwyższym gatunku. Ofiarując taki prezent mogą być Państwo pewni, że jest to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju. Przykładem ręcznie robione pamiątki Pierwszej Komunii Świętej jest ikona. Lub małe dzieło sztuki sakralnej, na które ręcznie naniesiono płatki złota. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i dokonaniu najlepszego wyboru pośród ręcznie wykonanych pamiątek Pierwszej Komunii Świętej.

Pamiątka I komunii świętej

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej to coś, co do końca życia oznacza dla emocje przeżywane podczas pierwszej Eucharystii. Przypomina o znaczeniu sakramentu – nie tylko kiedy jesteśmy dziećmi. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej sprawia też, że przed oczami stają nam ludzie, którzy byli wówczas najbliżej nas. Rodzice i chrzestni. Dziadkowie, wujostwo, przyjaciele domu. A  także osoba, która przygotowywała nas do sakramentu oraz ksiądz, z którego rąk przyjęliśmy po raz pierwszy Ciało i Krew Chrystusa. Z myślą o różnego rodzaju relacjach łączących obdarowują cych z dzieckiem, opracowaliśmy ofertę pamiątek, wśród których z pewnością znajdą Państwo tę idealną.

Obrazek komunijny pamiątka

Obrazek komunijny pamiątka - wystarczy jedno spojrzenie, by wróciły wspomnienia tego pięknego wiosennego dnia. Wszystkie emocje towarzyszące pierwszej Eucharystii. Pamiątkowy obrazek komunijny może przedstawiać wizerunek Jezusa Chrystusa, Matki Bożej, św. Stanisława Kostki, św. Jana Pawła II, Ostatniej Wieczerzy… W ofercie znajdą Państwo pamiątkowe obrazki komunijne bez ramek lub w kilku rodzajach ram do wyboru.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ręcznie robiona

Pamiątka Pierwszej Komunii wykonana ręcznie to gwarancja oryginalności w najwyższym gatunku. Przykładem takiego upominku  jest ikona w kształcie aniołka. Postać anioła może trzymać w rękach kielich (złocony lub drukowany) lub Komunię. To małe dzieło sztuki sakralnej, na które ręcznie naniesiono płatki złota. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i dokonaniu najlepszego wyboru pośród ręcznie wykonanych pamiątek Pierwszej Komunii Świętej.

  • nowość
  • nowość
Jezus Chrystus Jezus Chrystus
Cena: 13,30 zł (netto: 10,81 zł )
  • nowość
Obrazek komunijny Obrazek komunijny
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
Obrazek komunijny Dobry Pasterz Obrazek komunijny Dobry Pasterz
Cena: 1,80 zł (netto: 1,46 zł )
  • nowość
Obrazek komunijny Jezu Chrystus Obrazek komunijny Jezu Chrystus
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
Obrazek komunijny Jezu Chrystus Obrazek komunijny Jezu Chrystus
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl