do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to sakrament, który jest uważany za pokarm świętości. To wielkie wydarzenie w życiu dziecka, jak i jego najbliższych. Oto w ten wyjątkowy dzień sam Jezus przychodzi do serca, umacniając wiarę, chroniąc przed złem i pogłębiając życie duchowe. Jest wspomnieniem Ostatniej Wieczerzy Jezusa i darem przepełnionym miłością. Celebrowanie tego dnia należy do dziecka i jego rodziny, to także idealny moment na jego uwiecznienie w postaci pierwszokomunijnych pamiątek, które pozostaną na całe życie.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej jest czymś zdecydowanie więcej niż dodatkiem do prezentu. Sama w sobie ma o wiele większą wartość – w pewien sposób utrwala ten wyjątkowy dzień, zachowuje jego niezwykłość. Składane przy tej okazji życzenia nie przemijają, ale stają się treścią życia, która została zapisana na pamiątkowych kartkach okolicznościowych.

Proponujemy liczne i różnorodne pamiątki Pierwszej Komunii Świętej, jak również modlitewniki dla dzieci pierwszokomunijnych. Szczególne miejsce w ofercie kubaradewocjonalia.pl zajmują obrazki w ramce na Pierwszą Komunię Świętą, które oprócz stosownego obrazka tematycznego umożliwiają personalizację. Wykonane na wysokiej jakości papierze zostały przyozdobione złocieniami oraz oprawione w efektowną ramkę. Piękne obrazki komunijne to idealna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. W ofercie znajdują się także gustowne zaproszenia na Komunię Świętą oraz szereg innych akcesoriów tematycznych.

  • nowość
  • nowość
Obrazek komunijny Obrazek komunijny
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl