Język

Obrazy na płótnie

Całość procesu powstawania obrazów na płótnie to dokładna i szczegółowa procedura. Poszczególne wizerunki, fotografie, drukowane są na wysokiej jakości płótnie malarskim, nazywanym canvas. Po wydrukowaniu płótno zostaje naciągnięte na prostokątne ramy tzw. blejtramy. W przypadku większych rozmiarów blejtramów stosuje się dodatkowe listwy poprzeczne, które chronią przed odkształceniem. Obraz na płótnie to wyjątkowy produkt, który podkreśli wystrój danego wnętrza, a także będzie wspaniałym upominkiem dla najbliższych na okazję, bądź bez okazji.

Obrazy religijne na płótnie

Oferta sklepu kubaradewocjonalia.pl została poszerzona o wyjątkowe obrazy religijne na płótnie. Każdy z produktów charakteryzuje się niezwykłą paletą barw, wyrazistą formą i detalami. Obrazy religijne na płótnie przedstawiają wizerunki Świętych i Błogosławionych, w dużej mierze są to wizerunki Jezusa Chrystusa cierpiącego. Syn Boży ukazany jest z koroną cierniową na głowie, odsłoniętym ciałem z widocznymi ranami będącymi efektem biczowania i wielkiej męki. Obrazy na płótnie dzięki wyjątkowej palecie barw I malarskim podłożu, prezentują się wyjątkowo, podkreślając wydrukowany wizerunek i scenerię.

Jezus Chrystus Ecce Homo

Określenie Ecce Homo nawiązuje do wielkiej męki Syna Bożego. Jezus Chrystus oddał swoje życie, aby zbawić wszystkich ludzi i wyzwolić ich od grzechu. Przed ukrzyżowaniem doznał wielu krzywd i doświadczył niewyobrażalanego bólu.

Jak wspomina Pismo Święte umęczony, ubiczowany i poniżony Jezus Chrystus został przyprowadzony przed oblicze Poncjusza Piłata i tłumu. Piłat prezentując umęczonego Syna Bożego powiedział : "Ecce Homo", co w tłumaczeniu znaczy "Oto człowiek".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl